Родині Тараса «Хаммера» Бобанича вручено Зірку Героя України

Виміри
14 березня, 21:29

Борця за волю України, майданівця і добровольця Тараса Бобанича на позивний "Хаммер" нарешті відзначено нагородою, посмертно.

Відповідні світлини з церемонії вручення виклала вдова незламного воїна-правосекторівця пані Наталя Бобанич, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Заслужену нагороду родині друга "Хаммера" сьогодні, 14 березня, передав особисто Володимир Зеленський у Білій залі Героїв України столичного Маріїнського палацу.

«Нарешті, Коханий, ми отримали твою нагороду. Я думала про те, що там мав бути ти, не я з батьком. Ти – наш Герой, і це навіки! Ще зовсім недавно я говорила тобі, що ти також отримаєш звання  Героя України,а ти відповів – "...побачимо". Ми пишаємося Тобою! Цю нагороду ти повинен був отримати за життя. Кохаю Тебе Безмежно! Слава Україні! Слава Героям України!», – заявила пані Наталя Бобанич.

Своє слово на пошану полеглого торік захисника України висловив і наш головний редактор та добрий друг Тараса Бобанича Дмитро Савченко, який зараз перебуває на Східному фронті у лавах 67 Окремої механізованої бригади:

«Саме сьогодні, у день Добровольця, Президент вручив посмертно присвоєну золоту Зірку Героя України дружині та батькові Тараса Хаммера. Попри незагоєні рани від втрати чоловіка і сина, вітаємо родину Бобаничів з цією сумною відзнакою. Повага та уклін до землі Матері й Татові Тараса за Гідного Сина».


Нагадаємо, що друг "Хаммер" зі студентських років був активним учасником правого руху, який вважав, що націоналіст має тихо робити свою справу, не очікуючи винагороди чи похвали.

Так, зокрема, наприкінці листопада 2013 року він долучився до "Правого сектору", у лавах якого брав активну участь у революційних подіях Майдану.

Пам'ять про героїв залишиться у віках_1

З весни 2014 року воював проти окупантів у складі Добровольчого Українського Корпусу; брав участь у бойових діях у складі 1 Окремої штурмової роти ДУК ПС.

У 2019 році друг "Хаммер" став заступником Командира ДУК ПС із питань діяльності резервних підрозділів, а в 2020 році – обраний членом Проводу Національно-визвольного руху "Правий сектор".

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну (24 лютого 2022 року) Тарас Бобанич очолив 2-й окремий батальйон ДУК ПС, який вирушив на Східний фронт.

Пам'ять про героїв залишиться у віках_3

Друг "Хаммер" поліг смертю хоробрих 8 квітня 2022 року у бою проти російських загарбників під час виконання завдання підрозділом на Ізюмському напрямку, прикривши собою побратимів.

Загибель друга "Хаммера" стала непоправною втратою для всього націоналістичного руху України.

Одначе його Життя та Чин надихатиме ще не одне покоління українців на розбудову Української Самостійної Соборної Держави, яка дуже скоро завалить Москву.

Зауважимо, що 24 серпня 2022 року полеглого Воїна Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Тараса Бобанича (друга "Хаммера") вшановано Зіркою Героя України.

Рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 29 вересня 2022 року вулицю Короленка у Львові перейменовано на вул. Тараса Бобанича.

14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці у Стрию урочисто відкрили пам'ятну дошку на території школи №9, де навчався Герой; тепер цей навчальний заклад матиме ім'я Тараса Бобанича.

28 листопада вже у Полтаві відкрили меморіальну дошку-барельєф Герою України другові "Хаммеру".

Маємо вічно пам'ятати Чин наших Воїнів-Оборонців, які поклали своє життя, відстоюючи державність та свободу України!

Родині Тараса «Хаммера» Бобанича вручено Зірку Героя України_5
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Історія
Геройський Чин крізь призму часу, який по сьогодні надихає на борню за свободу і державність. Вклонімося незламним карпатським січовикам!
15 березня, 16:38
Світ
Пам'ять про розстріляного торік у грудні снайпера 119 окремої бригади Територіальної оборони Чернігівщини закарбують у топоніміці.
13 березня, 20:25
Історія
З нагоди 209-ї річниці від Дня народження славетного українського поета, письменника, митця і пророка нації.
09 березня, 16:51