Російська агресія проти України завдала шкоди й Естонії

СВІТ
21 квітня, 07:00
Російська агресія проти України завдала шкоди й Естонії
Фото: Postimees

Після початку повномасштабної агресії, ініційованої Кремлем, маленька балтійська республіка теж відчула на собі наслідки путінських амбіцій.

Зі слів міністра оборони Ганно Певкура, Естонія стала менш привабливою для західних інвесторів, повідомило місцеве впливове видання. Напередодні урядовець виступив у сесійній залі Рійґікоґу (парламенту — прим. ред.), де відповів на питання депутатів щодо подальшої підтримки України.

Відповідаючи на запитання народного обранця Алєксандра Чаплиґіна від проросійської Центристської партії з приводу витрачених бюджетних коштів, міністр оборони заявив, що країна відчуває нестачу інвестицій. Основною проблемою цього є виключно російська воєнна загроза.

«Будьмо відверті, напад РФ на Україну зробив нас як інвестиційне середовище менш привабливим для багатьох, включаючи західних бізнесменів. І щó з того, що фронт знаходиться звідси майже так далеко, як і від Берліна? Це емоційне відчуття для багатьох зробило Естонію як інвестиційне середовище менш привабливим. У цьому винна росія», — висловився Ганно Певкур.

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що поки на Печерських пагорбах Києва сперечаються через діяльність чортів у рясах, у Таллінні готуються відрубати голову цій гідрі. Уряд Естонії планує заборонити РПЦ-ФСБ

Читайте також:
Політика
Естонський центр «Uralic» виступив із несподіваним оголошенням, здивувавши громадськість. Україна не зникає з європейського порядку денного.
19 травня, 12:04
Світ
Маленька балтійська республіка готується до можливої російської агресії. У Таллінні знають, чим завершуються всі провокації Москви.
12 травня, 16:12
Війна
Попри нестачу боєприпасів, особливо для артилерії, безпосередня небезпека нашій країні зараз не загрожує. Але Європа має поспішити.
16 квітня, 19:57
Економіка
Польські підприємці не підтримують протестувальників, але і не заважають блокувати кордон. Ця критична ситуація вбиває бізнес обох країн.
05 квітня, 19:17
Політика
Станом на сьогодні опозиційні діячі північного сусіда України не мають змоги скинути диктатуру. Білорусь окупована російськими військами.
01 березня, 06:09
Політика
НАТО і ЄС не можуть поводитися так, ніби зараз мирний час. Допомогти Україні здолати російського агресора — моральний обов'язок Заходу.
20 лютого, 19:21