Російська армія має намір захопити ще 5 областей України

ВІЙНА
29 вересня, 20:45
Російська армія має намір захопити ще 5 областей України

Окупаційно-терористичний контингент РФ готується до нового масштабного наступу у 2024 році. Про це повідомили у Британській розвідці.

Зазначається, що у планах кремлівського режиму — мобілізувати до лав війська не менш як 1 мільйон осіб. Такою кількістю росіяни нібито спробують заволодіти всією Харківською, Сумською, Чернігівською, Дніпропетровською та Полтавською областями.

Проте викладені розвіддані різко контрастують із реальною демографічною ситуацією на Росії. Так, ще нещодавно віцепрем'єр-міністр Татьяна Голікова наголошувала, що «дефіцит кадрів особливо гостро проявляється серед працівників вікової групи 29-39 років», — цей сегмент населення скорочується на 30%.

Наявні проблеми з кадрами загострилися після оголошеної рівно рік тому мобілізації. Внаслідок чого мінімум 320 тисяч жителів РФ вирушили на фронт, а ще до 1 мільйона виїхали за кордон.

Із відтоді масова прихована мобілізація аж ніяк не завершилася, вона триває до тепер, ще більше погіршивши й так занепалу демографічну ситуацію. Фактичний кадровий голод досяг рекордних показників (якщо відстежувати із 1996 року — прим. ред.): понад 42% підприємств цьогоріч у липні повідомили про нестачу робочої сили.

За таких умов можна лише уявити оголошення збільшення чисельності окупаційно-терористичного контингенту РФ до 1 мільйона осіб, яких ще доведеться годувати, вдягати, озброювати та вишколювати. Вочевидь, потенціал країни-агресорки вичерпується, питання тільки у часі, коли саме російська держава надломиться й впаде у прірву безвиході.

Водночас за оцінкою розвідувального центру Сил оборони Естонії, за 9 місяців набору «добровольців» збройні сили РФ змогли лише поповнити свої втрати. Але для того, щоби перехопити ініціативу на фронті, цього недостатньо, не кажучи вже про наміри організувати новий масштабний наступ.

Читайте також:
Історія
Табу на порушення державних меж ресурсної федерації московії зруйнував сам бункерний дід путін. Він марить минулим і ставить хрест на РФ.
26 листопада, 18:01
Опінії
Наступного року росіяни, на жаль, ще матимуть сили та засоби для спротиву українському контрнаступу. Питання: хто з нас вистоїть довше?
23 листопада, 20:42
Війна
Вигадана пропагандистами «втома від війни» руйнує проукраїнський західний табір. Політики не розуміють як здобуватиметься перемога.
09 листопада, 15:47
Опінії
Нині Заходу бракує ресурсів допомагати Україні воювати стрімко. Не вистачає ні патронів, ні снарядів, ні ракет, тоді як росія все це має.
08 листопада, 20:13
Життя
Глобальна катастрофа станеться після утворення суперконтиненту. Орієнтовний час події, яка погубить ссавців, — через 250 мільйонів років.
27 вересня, 18:07
Війна
Наші захисники активно просуваються на Запорізькому, Маріупольському і Бахмутському напрямку, натомість росіяни штурмують решту ділянок.
19 серпня, 16:48