Російські окупанти зносять знищені ними будинки в Маріуполі

ВІЙНА
23.10.2022, 17:00
Російські окупанти зносять знищені ними будинки в Маріуполі

За наведенням колаборантів і сепаратистів загарбники із РФ взялися знищити докази своїх воєнних злочинів на території приазовської перлини.

Як повідомили у Маріупольській міській раді, російські окупанти взялися повністю знести колишні будинки, котрі були пошкоджені ними під час варварського штурму цьогоріч весною.

Зазначається, що найбільше страждає мікрорайон Східний, який московити вирішили повністю зачистити "під нуль", аби ніхто не дізнався, скільки жертв агресії там поховано під бетоном.

«Окупанти продовжують зносити будинки у місті. На цей раз доруйнували будівлі у мікрорайоні Східний. Їхня мета – сховати сліди своїх злочинів, але нічого не вдасться, бо все вже давно зафіксовано. На злочинців чекає покарання. При цьому, де жити маріупольцям, які втратили житло окупантів не хвилює. Вони навіть не допомагають людям ремонтувати пошкоджені будівлі. Обіцяне розселення у так званих новобудовах не відбувається. Туди заселяють приїжджих росіян або "своїх" колаборантів. І це одиниці родин. А от звичайним людям доведеться взимку виживати.

Фактично, російські окупанти дознищують життя маріупольців. Спочатку обстріляли наше місто, наші домівки, а тепер доводять свою справу до кінця, стираючи усе, що нам було так дорого. У цих будинках вирувало життя, жили сім‘ї, грали діти, мріяли про майбутнє... Тисячі доль людей демонтовані. Але вони ніколи не знищать нашу пам'ять. Тому ми переможемо», – прокоментували у Маріупольській міськраді.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у Маріуполі українські партизани з Руху опору виявили базу і полігон російських окупантів.

Російські окупанти зносять знищені ними будинки в Маріуполі_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24.05.2023, 20:50
Війна
На тимчасово непідконтрольній українському уряду території Луганської громади несподівано розквітла "вогняна бавовна".
12.05.2023, 19:24