Російські окупанти зносять знищені ними будинки в Маріуполі

ВІЙНА
23.10.2022, 17:00
Російські окупанти зносять знищені ними будинки в Маріуполі

За наведенням колаборантів і сепаратистів загарбники із РФ взялися знищити докази своїх воєнних злочинів на території приазовської перлини.

Як повідомили у Маріупольській міській раді, російські окупанти взялися повністю знести колишні будинки, котрі були пошкоджені ними під час варварського штурму цьогоріч весною.

Зазначається, що найбільше страждає мікрорайон Східний, який московити вирішили повністю зачистити "під нуль", аби ніхто не дізнався, скільки жертв агресії там поховано під бетоном.

«Окупанти продовжують зносити будинки у місті. На цей раз доруйнували будівлі у мікрорайоні Східний. Їхня мета – сховати сліди своїх злочинів, але нічого не вдасться, бо все вже давно зафіксовано. На злочинців чекає покарання. При цьому, де жити маріупольцям, які втратили житло окупантів не хвилює. Вони навіть не допомагають людям ремонтувати пошкоджені будівлі. Обіцяне розселення у так званих новобудовах не відбувається. Туди заселяють приїжджих росіян або "своїх" колаборантів. І це одиниці родин. А от звичайним людям доведеться взимку виживати.

Фактично, російські окупанти дознищують життя маріупольців. Спочатку обстріляли наше місто, наші домівки, а тепер доводять свою справу до кінця, стираючи усе, що нам було так дорого. У цих будинках вирувало життя, жили сім‘ї, грали діти, мріяли про майбутнє... Тисячі доль людей демонтовані. Але вони ніколи не знищать нашу пам'ять. Тому ми переможемо», – прокоментували у Маріупольській міськраді.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у Маріуполі українські партизани з Руху опору виявили базу і полігон російських окупантів.

Російські окупанти зносять знищені ними будинки в Маріуполі_1
Читайте також:
Опінії
Останніми днями російські війська посилили наступ на стратегічне місто на півдні.
вчора, 13:35
Війна
Українські захисники продовжують міцно тримати Східний фронт у Донецькій області, де росіяни зазнають великих втрат у живій силі.
23 січня, 15:00
Війна
Понад 10 кілометрів черги та далі по 2, по 3 фури підвозять ближче до фронту
23 січня, 12:19
Війна
Українські захисники міцно вгризлися у змерзлий степовий ґрунт Донецької області, де вправно знешкоджують отари російських загарбників.
19 січня, 18:37
Війна
Тепер солдатня з окупаційно-терористичного контингенту РФ відпочиватиме із вогником у пеклі на концерті Іосіфа Кобзона.
16 січня, 19:44
Війна
Через морози бійці не можуть відходити від своїх баз надовго, а акумулятори дронів і смартфонів на морозі сідають удвічі швидше
13 січня, 12:27