Російські окупати знищили фінський цвинтар на Карельському перешийку

СВІТ
31 січня, 19:18
Російські окупати знищили фінський цвинтар на Карельському перешийку
Фото: Ilta-Sanomat

Маніакальна боротьба росіян з історичним минулим стосується не лише України, але всіх сусідів ресурсної федерації московії.

Свідченням цього є руйнація воєнного меморіалу фінським героям у Ленінградській області, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Ilta-Sanomat".

Як вдалося з'ясувати нашим іноземним колегам, московити свідомо знищили цвинтар в окупованому з 1944 року місті Койвісто (нині Пріморск) на Карельському перешийку одразу після нещодавнього візиту Владіміра Путіна.

Надгробні плити демонтували за безпосереднім наказом губернатора Ленінградської області, відомого своєю ностальгією за СССР, Алєксандра Дрозденка, який просто вислужується перед Кремлем.

Водночас у повній тиші узаконив вандалізм Виборзький міський суд, у рішенні якого меморіал героям Маннергеймової армії названо "несанкціонованою спорудою, що підлягає обов'язковому демонтажу".

Також російські окупанти заочно звинуватили фінських воїнів у "нацизмі" та "сприянні блокаді Ленінграда", а відтак це дало право сучасним варварам нищити й паплюжити пам'ять полеглих.

Цілком очевидно, московити XXI століття нічим не відрізняються від своїх попередників – московитів (більшовиків – прим. ред.) століття XX-го, яких всіляко наслідують і чиї ганебні практики повернули у сьогодення.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що Кремль наказав знищити стародавні кургани у Хакасії заради спорудження залізниці для потреб армії.

Читайте також:
Політика
Ресурсна федерація московії у найгірших "традиціях" попередників провадить війну за міфічне минуле. Ворогам потрібна земля, а не люди.
19 січня, 07:42
Історія
На теренах сибірської Республіки Хакасія російський окупаційний режим руйнує 30 археологічних пам'яток кількох історичних періодів.
18 січня, 18:12
Політика
Влада і населення РФ вірять у власне месіанство, яке має здійснюватися "вогнем і мечем". Дарма, що ця місія покладена на людський непотріб.
10.12.2022, 20:23
Війна
Все, до чого торкається рука московита, – знищується або стає попелом, адже природна сутність варварів спрямована на "витворення" руїни.
08.07.2022, 07:01
Війна
Контроль над ущент зруйнованим російським окупаційно-терористичним контингентом Сіверськодонецьком тепер має TikTok-піхота Рамзана Кадирова.
06.07.2022, 08:12
Війна
Російський "православний" цирк в Україні, що помилково зветься "Церквою", слід негайно заборонити у зв'язку зі сприянням російській агресії.
25.06.2022, 19:12