Російський Дімон із пляшки, який нічого не вирішує

СВІТ
05.07.2023, 16:00
Російський Дімон із пляшки, який нічого не вирішує
Фото: Google

Експрезидент і експрем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв – не та людина, яка має владу, а тим паче хоч якийсь вплив на "еліту" і силовиків РФ.

Таку думку в інтерв'ю авторитетному фінляндському виданню "Ilta-Sanomat" висловив програмний директор Інституту зовнішньої політики у Гельсинкі Аркадій Мошес, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Відомий аналітик і за сумісництвом емігрант стверджує, у збудованій Владіміром Путіним владній вертикалі блазням, на кшталт Мєдвєдєва, відведена одна єдина роль – гучно гавкати на ворогів, причому як зовнішніх, так і внутрішніх.

«Експрезидент без реальних важелів впливу розмірковує у типовому для його начальника рамках. Якщо для Путіна лєнінською штучною химерою є Україна, проти якої Росія провадить жорстоку війну, то для Мєдвєдєва обрано Фінляндію. Тобто, навіть не він сам її собі вибрав як ціль для нападок зі шпальт головної державної російської газети. Всі заяви Мєдвєдєва у жодному разі не слід сприймати серйозно.

Для людини, яка втратила будь-яку політичну владу, це спосіб привернути до себе увагу. Він хоче привернути увагу Путіна, але йому не вдається, він уже поза пулом володаря Кремля. Пригадую зі свого життя у РФ, коли Мєдвєдєв нібито був президентом у 2008-2012 роках, але навіть тоді він не ухвалював рішень. Тож і зараз його слова нічого не вирішують і зараз. Я не думаю, що Путін слухає чи сприймає серйозного цього політичного блазня», – зазначив Аркадій Мошес.

Тим часом, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, як у 2015-2016 роках Кремль планував скерувати 1 мільйон мігрантів до Фінляндії, аби спричинити кризу.

Читайте також:
Політика
Єрмаківські прихвосні підвели Україну до прірви, перед тим викупавши у власній крові. Чи відповідатимуть вони за скоєне, вирішить суд нації.
24.11.2023, 10:12
Війна
Україна опинилася у ситуації, коли військова справа конфліктує з політичною доцільністю. Політики диктують свої забаганки фронтовикам.
30.10.2023, 20:56
Світ
США розглядають Ізраїль як критично важливого «стратегічного союзника» на Близькому Сході.
27.07.2023, 11:32
Світ
Небажання багатьох країн Африки, Азії та Латинської Америки підтримувати НАТО знову висунуло на перший план термін «Глобальний Південь».
17.07.2023, 13:44
Політика
На жаль, ані влада, ні суспільство не вважають доцільним досліджувати нашого східного сусіда, але гучно ділять шкуру ще живого ведмедя.
11.07.2023, 19:04
Політика
Наперекір поширеній серед українців думці, Зе-влада цілком свідомо готується до проведення волевиявлення, бо західні партнери також тиснуть.
19.06.2023, 18:54