Російські олігархи хочуть зняти санкції через Європейський суд

ЕКОНОМІКА
18 липня, 09:27
Російські олігархи хочуть зняти санкції через Європейський суд

Ображені на весь Захід і Україну, але не здатні чинити спротив Кремлю, так звані "путінські гаманці" починають потроху подавати голос.

Йдеться про Романа Абрамовіча, Алішера Усманова, Міхаіла Фрідмана і Пєтра Авена, котрі окремо один від одного подали позови до Генерального суду Європейського союзу, щоби скасувати санкції.

Такі відомості з Люксембурґу оприлюднило авторитетне американське видання "The Wall Street Journal", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, адвокати вищеперелічених осіб почали подавати позови ще з квітня, але судді поки не призначили засідання за жодним із них, оскільки оскарження санкцій буде скоріше символічним, ніж прагматичним кроком.

За наявною в європейській юриспруденції практикою, навіть якщо позивачі виграють у суді, ЄС знову запровадить санкційні обмеження, використовуючи нові причини для включення російських олігархів співучасників агресії до списків.

Власне, Абрамовіч вимагає від європейських слуг Феміди відшкодувати йому збитки, завданих за останні 5 місяців санкціями, отримавши через суд компенсацію у розмірі $1 мільйона; інші олігархи вимагають суму не меншу від указаної.

При цьому ніхто з російських мільярдерів публічно не засудив воєнну агресію проти України, геноцид українського народу і ракетний тероризм ресурсної федерації, адже тоді Кремль відбере у них усе до копійки.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", після того, як російські окупаційно-терористичні сили 24 лютого вдерлися в Україну, так звані "путінські гаманці" притихли й повтікали з РФ.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
"Укрзалізниця" провела тендер на 154 млн грн: виграв дилер Коломойського, який не мав ані досвіду, ані грошей
15 вересня, 13:35
Політика
В рамках деолігархізації, Коломойському продовжують списувати борги
14 липня, 11:05
Політика
Бізнесмен-втікач "під шумок" намагається повернути свої активи
19 червня, 12:45
Полтава
Попри те, що Кременчуцький НПЗ зруйновано, Коломийський продовжує продавати запаси пального (оминаючи процедуру закупівель)
17 червня, 10:05
Опінії
Наша зброя, наша броня, наші ракети, наша ППО... в мільярдах колективного Бєні
02 травня, 15:18