Росіяни перетворили маріупольський Драмтеатр на сміттєзвалище

КРИМІНАЛ
06.05.2023, 16:58
Росіяни перетворили маріупольський Драмтеатр на сміттєзвалище

Окупаційно-терористичний контингент РФ учергове довів свою антилюдську сутність і знову у багатостраждальному Маріуполі.

Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко, продемонструвавши красномовні кадри, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, московити не цураються відверто зневажати пам'ять торків убитих ними ж авіабомбами українців, подаючи руйнацію і наругу за "реконструкцію" та "боротьбу з укронацистами".

«Окупанти перетворили руїни Драм Театра на сміттєзвалище. Буквально! Тепер всередині щоденно скидають сміття з прибирання урн та території театрального скверу.  Кожного разу, коли здається що знущання з пам'яті вбитих маріупольців дійшло до дна, русня відштовхується та пробиває його», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Власне, нічого нового від тих, хто роками намагався повторити "подвиги дідів", дійшовши до Берліна паралельно спопеливши пів Європи, і перш за все нашу Батьківщину, яка стала гострою кісткою у горлі ворогів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що тимчасово окуповані південні й східні регіони України потерпають від беззаконня і свавілля росіян.

Росіяни перетворили маріупольський Драмтеатр на сміттєзвалище_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Східний фронт в Україні зазнає неймовірного шаленого тиску з боку окупантів. Московити промацують слабину для завдання потужного удару.
26 травня, 08:25
Війна
Московити відрядили до Стамбула рівних «квартальним» блазням групу перемовників. Їхня мета — вимагати більше, щоби отримати бажане путіним.
15 травня, 13:46
Війна
Попри пропозицію припинення вогню з понеділка, 12 травня, окупанти продовжують обстріли та штурми. Вони поволі рухають у бік Січеславщини.
14 травня, 21:41
Світ
Ізраїльїль порушує міжнародне право, окуповуючи частину сусідньої арабської держави. Територіальна цілісність Сирії має бути відновлена.
09 травня, 21:49
Опінії
Нашого ворога завжди й усюди турбували 4 проблеми: територія, культура, історія та мова. Коли московити окуповують сусідів, — асимілюють їх.
05 травня, 20:30
Політика
Трампівська Америка воліє вмити руки й полишити свого українського партнера на поталу РФ. Цим неодмінно скористається нова «вісь зла».
28 квітня, 12:36