Росіяни закрили окупований Лисичанськ для здійснення етнічних чисток

ВІЙНА
23 березня, 18:46
Росіяни закрили окупований Лисичанськ для здійснення етнічних чисток
Фото: Twitter

Окупаційно-терористичний контингент РФ запровадив суворі обмеження у захопленій торік Сіверськодонецькій агломерації.

Зокрема, місто Лисичанськ повністю закрито московитами на в'їзд та виїзд, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцевого журналіста Олексія Артюха.

Як стверджує наш колега, у частково населеному та вщент зруйнованому росіянами пункті відсутні мобільний зв'язок та інтернет, проїзд – тільки за спецперепустками, виданими в окупованому Луганську.

«Навіть росіян, що отримали ці дозвільні документи на блокпостах змушують включати режим польоту на смартфонах і не діставати їх з кишені. Вважається, що ці заходи запровадили через численні прильоти по місцях дислокації та скупченню техніки окупаційних військ на території міста.

Їздити у Лисичанськ бояться вже навіть ворожі волонтери, бо це може обернутися для них серйозними проблемами. В окремих випадках "спалили" локації саме вони, коли привозили допомогу, а після публікували звіти в соцмережах», – прокоментував ситуацію Олексій Артюх.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Слобожанський край під щільним вогнем окупантів із РФ, ворог чимдуж тисне зі Сходу, постійно обстрілюючи з Півночі.

Читайте також:
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24 травня, 20:50
Війна
На тимчасово непідконтрольній українському уряду території Луганської громади несподівано розквітла "вогняна бавовна".
12 травня, 19:24
Війна
На Східному фронті триває запекла борня українських захисників проти російських загарбників, які продовжують здійснювати "м'ясні штурми".
09 травня, 19:34
Війна
Вище військово-політичне командування російських окупантів планує вчергове наступати на Півдні Донецької області, захопивши Вугледар.
23 квітня, 18:23
Війна
Спостереження з передових шанців Східного фронту, де години стають вічністю від постійних і лунких розривів полум'яних "кабанів".
27 березня, 16:01
Опінії
Слобожанський край під щільним вогнем окупантів із РФ. Ворог чимдуж тисне зі Сходу, постійно обстрілюючи з Півночі...
12 березня, 18:35