Росіяни закрили окупований Лисичанськ для здійснення етнічних чисток

ВІЙНА
23.03.2023, 18:46
Росіяни закрили окупований Лисичанськ для здійснення етнічних чисток
Фото: Twitter

Окупаційно-терористичний контингент РФ запровадив суворі обмеження у захопленій торік Сіверськодонецькій агломерації.

Зокрема, місто Лисичанськ повністю закрито московитами на в'їзд та виїзд, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцевого журналіста Олексія Артюха.

Як стверджує наш колега, у частково населеному та вщент зруйнованому росіянами пункті відсутні мобільний зв'язок та інтернет, проїзд – тільки за спецперепустками, виданими в окупованому Луганську.

«Навіть росіян, що отримали ці дозвільні документи на блокпостах змушують включати режим польоту на смартфонах і не діставати їх з кишені. Вважається, що ці заходи запровадили через численні прильоти по місцях дислокації та скупченню техніки окупаційних військ на території міста.

Їздити у Лисичанськ бояться вже навіть ворожі волонтери, бо це може обернутися для них серйозними проблемами. В окремих випадках "спалили" локації саме вони, коли привозили допомогу, а після публікували звіти в соцмережах», – прокоментував ситуацію Олексій Артюх.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Слобожанський край під щільним вогнем окупантів із РФ, ворог чимдуж тисне зі Сходу, постійно обстрілюючи з Півночі.

Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14