Розстріли мобілізованих як покарання за багаторічну ксенофобію росії

ВІЙНА
17.10.2022, 07:00
Розстріли мобілізованих як покарання за багаторічну ксенофобію росії
Фото: Telegram

Таджики розпочали сезон полювання на росіян у РФ. Дарма, що це лише одиничний випадок на одному військових полігонів поблизу Білгорода.

Хаотична мобілізація та багаторічна генерація міжнаціональної ворожості приносять свої плоди. У Білгородській області, на базі, де велася підготовка мобілізованих, група таджиків розстріляла, так би мовити, товаришів по службі.

У результаті – 22 вбитих, ще 16 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Російські пропагандисти з перших хвилин намагалися знайти у цій історії "український слід", але складно видавити "український слід" коли вбивці – таджики, а причиною розстрілу став конфлікт на релігійному ґрунті.

І це у всіх моментах є дуже показовим інцидентом. Масовий розстріл "мобілізованих", без перебільшення є плодом багаторічного генерування у російському суспільстві міжнаціональної ворожості, особливо щодо іноземців.

По-перше, мобілізація (ну, або для кого краще звучить "могилізація") на росії відбувається за принципом: «Хто під руку потрапив, – того й мобілізували». Саме з цієї причини мобілізують хворих, кривих, старих, інвалідів, а також, скажімо так – психопатів, алкашів, наркоманів та інших.

Тобто, у лавах російської армії, де не надто було все добре з дисципліною та кадрами, зараз ситуація погіршується у рази, через надходження неблагонадійних асоціальних елементів. І з того, що супроводжує цю мобілізацію, а саме – пиятика, бійки та навіть вбивства, можна судити, яка там атмосфера дисципліни та порядку.

По-друге, таджики розстріляли росіян через конфлікт на релігійному ґрунті. Таджиків у цій зграї просто цькували, тож їхній терпець урвався і це не дивно.

Росія це країна, в якій нехтування іншими національностями та релігіями, вже давно стало культурним феноменом. Хоча культурою це важко назвати, але так воно і є – це частина їхньої культури.

І не дивно, що саме на росії сконцентровано більше неонацистських угруповань, ніж у будь-якій іншій країні світу. Бо росія – це неонацистська країна, яка свої агресивні, реваншистські, недоімперські амбіції ховає за такими явищами як "денацифікація".

Ось тільки тепер інші національності теж почали отримувати до рук зброю і в умовах відсутності дисципліни та мотивації, ця зброя все частіше застосовуватиметься проти товаришів по службі, в рамках локальної конфронтації. Фактично, російська армія пожинає плоди багаторічної генерації міжнаціональної ворожості.

Ця ворожість культивувалася приховано чи явно російською пропагандою. Так і до міжетнічних сутичок недалеко, чи випадок у Білгородські області демонструє, що можна вважати вже їхнім початком?..

Розстріли мобілізованих як покарання за багаторічну ксенофобію росії_1
Автор : Олександр Коваленко
Читайте також:
Світ
Агресивна війна геноцидного типу Росії проти України не популярна у світі, дії Москви не схвалюють 57% населення світу.
06 травня, 20:41
Війна
Кілька днів поспіль головною темою західної преси є донесення до громадськості того, скільки в Україні утилізовано російських загарбників.
03 лютого, 17:00
Політика
Кожен бачить і чує те, що хоче бачити й чути; в Україні таких вдосталь. Тá після 24.II.2022 нам потрібні критичне мислення і здоровий глузд.
29 січня, 07:01
Політика
Ще не закінчилася війна, а раціональний планктон уже фантазує про поживу на виборах. Коли, де, як, – над цими ніхто не замислюється.
28 січня, 06:59
Війна
За кілька тижнів РФ готує нову ескалацію, але нині потребує оперативної паузи, тому й прагне схилити Україну і Захід до укладення перемир'я.
18.10.2022, 19:45
Світ
На найближчому засіданні латвійський Сейм розгляне ініціативу депутатів щодо обмеження російської мови у сфері комунікації та реклами.
16.09.2022, 07:09