Сховища Центробанку РФ порожніють через ціну на нафту

ЕКОНОМІКА
25.01.2023, 20:23
Сховища Центробанку РФ порожніють через ціну на нафту
Фото: Reuters

Запаси китайських китайської валюти – юань – на рахунках російського Центрального банку вичерпаються вже до кінця поточного 2023 року.

Про це свідчить матеріал, підготовлений і оприлюднений на шпальтах авторитетного видання "Bloomberg", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як дослідили американські фінансові аналітики, резерви Центробанку РФ в юанях не спроможні допомогти економіці країни-агресорки, коли ціна на нафту марки "Urals" становитиме $25-35 за 1 барель.

Відтак, щоби вичерпати наявні запаси китайської валюти вже цього року вартість "чорного золота" з ресурсної федерації російську має бути у середньому $35 доларів за 1 барель, тоді як $50-60 дозволить Кремлю зупинити стагнацію і закрити на певний час фінансову діру.

Згідно з аналізом бізнес-видання "Bloomberg", юань наразі є єдиною валютою, що залишилася у російських банківських резервах, яку можна використовувати для інтервенцій на валютному ринку після конфіскації близько $300 мільярдів в активах на Заході.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Адресну грошову допомогу отримають 16 військовослужбовців-земляків. Полтавські «зелені ямщики» на подібну щедрість неспроможні, бо жадібні.
29 листопада, 21:45
Економіка
Головна фінансова установа РФ займається «перегріванням» економіки. Попри шалені прибутки від продажу вуглеводнів ціни також ростуть.
15 листопада, 08:21
Економіка
Вашинґтон поступово, але невпинно тисне на Нью-Делі, який досі робить ґешефт на торгівлі з Москвою. Очевидно, довго цей процес не триватиме.
30 жовтня, 12:32
Опінії
Будьмо відверті: дірка у державному бюджеті України розміром у ₴500 мільярдів сама себе не закриє.  Проте як завжди є сумнозвісне «але»...
16 вересня, 13:43
Економіка
На світових фондових ринках справді спостерігаються різноспрямовані процеси. Через ризик рецесії почав зростати так званий «індекс страху».
09 серпня, 06:02
Економіка
Хто контролює рівень боргу, той впливає на ситуацію. Тому зростання української боргової ями на руку всім іноземним кредиторам.
25 червня, 19:22