Сховища Центробанку РФ порожніють через ціну на нафту

ЕКОНОМІКА
25 січня, 20:23
Сховища Центробанку РФ порожніють через ціну на нафту
Фото: Reuters

Запаси китайських китайської валюти – юань – на рахунках російського Центрального банку вичерпаються вже до кінця поточного 2023 року.

Про це свідчить матеріал, підготовлений і оприлюднений на шпальтах авторитетного видання "Bloomberg", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як дослідили американські фінансові аналітики, резерви Центробанку РФ в юанях не спроможні допомогти економіці країни-агресорки, коли ціна на нафту марки "Urals" становитиме $25-35 за 1 барель.

Відтак, щоби вичерпати наявні запаси китайської валюти вже цього року вартість "чорного золота" з ресурсної федерації російську має бути у середньому $35 доларів за 1 барель, тоді як $50-60 дозволить Кремлю зупинити стагнацію і закрити на певний час фінансову діру.

Згідно з аналізом бізнес-видання "Bloomberg", юань наразі є єдиною валютою, що залишилася у російських банківських резервах, яку можна використовувати для інтервенцій на валютному ринку після конфіскації близько $300 мільярдів в активах на Заході.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.
21 березня, 17:17
Економіка
Москва із Тбілісі сплелися у хтивому, хоч і ситуативному, фінансово-економічному союзі, поки в Україні гинуть люди від рук росіян.
20 січня, 06:59
Економіка
Авторитетний американський банківський гігант переглянув свої прогнози й тепер очікують на уникнення рецесії всередині Єврозони.
18 січня, 06:00
Економіка
Найкращі показники з подолання фінансово-економічної кризи демонструє Італія, де новий уряд замість популізму взявся за справи.
05 січня, 19:48
Опінії
Україна банкрут. Україна потрапила у залежність від Заходу. Так останніми днями гучно волають на болотах у Заліссі...
17.08.2022, 18:01
Економіка
Також прикметно, що фонди найпрестижніших американських вишів у рази більші за весь довоєнний бюджет України, який розкрадався "слугами".
22.07.2022, 08:03