Сільгоспугіддя вже переходять у власність ОТГ, — очільник Держгеокадастру

ЕКОНОМІКА
18.11.2020, 14:24
Сільгоспугіддя вже переходять у власність ОТГ, — очільник Держгеокадастру
Фото: Mapio.net

Земельні ділянки державної власності, право оренди на які виставляється на аукціон, будуть передані громадам по завершенні торгів.

Про це на своїй сторінці у Facebook відзвітував голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко.

Чиновник наголосив, що факт передачі угідь сільськогосподарського призначення відбуватиметься одразу після оприлюднення результатів аукціонів і укладання договорів із переможцями.

«Коротко про процедуру: територіальні громади проводять першу сесію, де новообрані голови розпочинають виконувати свої обов‘язки та повідомляють про це регіональні управління Держгеокадастру; далі головне управління Держгеокадастру області готує наказ і акт прийому передачі з переліком земельних ділянок, за підписом начальника ГУД та голови територіальної громади; після підписання документів, ОТГ реєструють право комунальної власності в реєстрі речових прав на нерухоме майно», — зазначив Роман Лещенко.

Він додав, що право власності офіційно зареєстроване, відтак органи місцевого самоврядування стають повноцінними розпорядниками переданих земель сільськогосподарського призначення.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вітчизняне землеробство стає ризикованою справою через невідворотні кліматичні зміни, які відбуваються у світі.

Читайте також:
Зелена СВОЛОТА влаштовує акцію таврування та морального катування судді КСУ Литвинова Олександра Миколайовича
18 червня, 15:15
Зе-влада ніяк не наїсться, з громадян України як за часів СССР держиморди мають намір зняти останню сорочку.
14 червня, 12:46
«Продаж землі легалізує спецоперацію із вигнання українців зі своєї землі».
03 червня, 22:05
Як реалізувати своє, законом передбачене право на отримання земельної ділянки ?
20 квітня, 11:55
Жодна громада за рік роботи «зеленого» уряду, парламенту та Президента так і не отримала ані гектару державної землі у свою власність.
08.08.2020, 09:10
З моменту створення фермерського господарства та його реєстрації до нього переходять права та обов’язки орендаря земельної ділянки.
20.07.2020, 17:16