Справа педофіла Епштейна набуває обрисів релігійного ритуалу

СВІТ
14 січня, 14:42
Справа педофіла Епштейна набуває обрисів релігійного ритуалу
Фото: Twitter

Грандіозний секс-скандал століття підважує фундамент західної демократії після 1945 року. Причина криється у гріховності політиків.

Такі відомості із зали засідань в Окружному суді Нью-Йорка виклали місцеві журналісти. Вони цитують першу жертву покійного мільярдера Джефрі Епштейна, який у 1980-х роках влаштував «педофілійний острів» для розваг американського (і не тільки) істеблішменту.

У кримінальній справі, розслідуванням якої займаються агенти ФБР, проходять дуже відомі фігуранти, зокрема демократ Білл Клінтон і республіканець Дональд Трамп. Станом на сьогодні у ЗМІ з'являється все більше подробиць, хто, що і як виробляв на злощасному острові Епштейна.

Найкрасномовнішим доказом слугують щирі зізнання першої жертви кубла педофілів Марії Фармер, котру адвокати покійного мільярдера Епштейна роками залякували компроматом. За її словами, «переважна більшість відвідувачів «острова розпусти» були схиблені на етнічно-релігійній перевазі єврейської нації, що мусить панувати на Землі».

Наразі Марія Фармер перебуває під цілодобовою охороною агентів ФБР і поліції, адже її намагаються «усунути від справи» (фактично, вбити на замовлення посіпак Епштейна — прим. ред.) Затероризована сіоністами жінка все ж розкрила перед судом подробиці про людей, які замішані у справі педофілів з істеблішменту США:

«Всі вони [тобто учасники оргій — прим. ред.] вважали свою ДНК кращою за інших і ставилися з крайньою зневагою до білих, чорношкірих та вузькооких. Члени цього «елітного єврейського клубу» називали своїх жертв «порожнім місцем», а мне та інших дівчат, яким тоді не виповнилося й 16 років, — «тупими нікчемними білими рабинями, які мусять смоктати у представників богообраного народу». Вони щиро вірили у свою обраність та винятковість. А сьогодні справжні ґвалтівники розгулюють на волі, засідають у Конґресі та прагнуть заткнути нам роти».

Як бачимо, загроза радикального сіонізму із відверто релігійним фанатизмом не така вже й конспірологічна теорія, як її намагалися подати адвокати світового єврейства. Просто завжди у діжку правди  та фактів вихідці з Юдиного коліна навмисно вкидають ложку брехні та вигадок.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, як Католицька Церква може пишатися тим, що виховала свідомих послідовників. Правда всі вони чомусь служать здичавілому світовому єврейству.

Читайте також:
Життя
Відомий німецький письменник міжвоєнного періоду здобув світову славу своїми пацифістськими творами. Проте не мав сімейного щастя.
26 березня, 19:14
Політика
Російська мова на вустах українця — зрада свого етносу. Не для цього вмирали наші Воїни, щоб у Полтаві, Одесі, Луцьку белькотіли язиком.
24 березня, 14:57
Полтава
«По їхніх плодах ви пізнаєте їх». Так, Христос заповів учням розрізняти людей не за словами, але за вчинками, які зчаста невидимі загалу.
17 березня, 15:42
Політика
Станом на тепер держава не є для українців Вітчизною, радше мачухою, котра постійно лізе у кишеню. За неї віддавати життя — сором.
13 березня, 13:47
Позиція
Мислителі минулого добровільно відмовлялися від свого майбутнього. Власні діти для них були життєвим тягарем...
27 лютого, 07:12
Війна
Боятися — це нормально. Боятися мобілізації — це природно. Для людини дійсно природно триматися якомога далі від війни.
14 лютого, 07:14