Стратегічна ініціатива у цій війні за Україною — майор Сил оборони Фінляндії

ВІЙНА
05.11.2023, 14:17
Стратегічна ініціатива у цій війні за Україною — майор Сил оборони Фінляндії
Фото: Авангард

Попри те, що українське військо не досягло поставлених цілей у літньому контрнаступі, вдалося зберегти головне. Державність України вціліла.

Таку думку в етері фінляндського суспільного телерадіомовника Yle висловив майор Сил оборони та доцент Національного університету оборони Суомі Юго Куккола. Він стверджує, що українські захисники змогли здійснити те, чого не чекали від них західні партнери.

За минулий місяць основна увага була прикута до Донеччини, де російські загарбники поновили наступальні дії, зокрема на Авдіївському напрямку. Однак українські захисники, попри втрати, дають гідну відсіч окупантам.

«Ми зараз можемо спостерігати за тим, як росія намагається завоювати промислове місто на північ від Донецька. Хоча насправді Авдіївка не має для росії великого стратегічного значення, радше пропагандистське. Захоплення міста було б Пірровою перемогою для російських збройних сил. Що ж стосується української армії, то їхня літня кампанія не дала бажаних успіхів, особливо з точки зору відвоювання території.

Але в іншому Україні вдалося зберегти за собою стратегічну ініціативу, постійно завдаючи ворогу болючі удари по Криму чи вглиб власне російської території. Я не злукавлю, коли скажу, що ми з колегами щиро радіємо, бо українці гідно б'ються за свою незалежність понад 600 днів проти у кілька разів чисельнішого ворога. Нас це надихає, нагадуючи про боротьбу наших дідів у Зимову війну», — зазначив майор Юго Куккола.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, росія посилає солдатів і техніку у самогубні «м'ясні штурми» на мінні поля, що в околиці Авдіївкою. Катастрофа для ворога невідворотна.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Треба не про Майдани думати, а про забезпечення снарядами та дронами захисників України.
вчора, 14:18
Політика
Українцям слід якнайшвидше позбутись зайвого романтизму і заглянути у холодні очі дійсності. Це піде на користь загальноукраїнській справі.
29 лютого, 13:45
Історія
Нація — значно складніший конструкт. Якщо, умовно кажучи, народ є травою, то нація — газоном; якщо народ — хащі, то нація — сад або парк.
27 лютого, 19:17
Війна
В нас один ворог — росія... і один зрадник — влада...
24 лютого, 16:00
Опінії
Ми повинні очистити від російських окупантів святу українську землю!
23 лютого, 10:50
Новини
Жоден уряд, жоден політик, вождь і лідер не здатен зробити для нас більше, ніж ми можемо зробити самі.
20 лютого, 17:31