Торгівельна війна США і КНР позитивно вплинула на Україну, – голова Держпродспоживслужби

ЕКОНОМІКА
29.12.2020, 09:01
Торгівельна війна США і КНР позитивно вплинула на Україну, – голова Держпродспоживслужби
Фото: Zaxid.net

Ні цьогорічна пандемія коронавірусу, ні двосторонні американсько-китайські санкції не завадили Україні збільшити експорт до КНР.

Таку інформацію оприлюднила голова Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, впродовж останніх 10 місяців наша держава експортувала до комуністичного Китаю товарів на 5,5 мільярдів, а імпортувала – на 6,6 мільярда доларів.

Водночас ще 10 років тому відповідні показники знаходилася на значно нижчому рівні: за весь 2010 рік, Україна вивезла до КНР товарів на 1,3 мільярда, а завезла звідти – на 4,7 мільярда доларів.

«Пам’ятаю багато розмов щодо складнощів китайського ринку, логістики, особливостей бюрократії тощо. Однак, виявилось, що всі перепони можна вирішити. Сьогодні у торговельних взаємовідносинах України та Китаю вистачає нюансів. Вважаю, що сьогодні між Україною та Китаєм немає питань, які неможливо вирішити. Головне – планомірно працювати в цьому напрямку», – зазначила Владислава Магалецька.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", в ЄС схвалили пропозицію про збільшення торгівлі з Україною.

Читайте також:
Загалом 3-4% від усіх вакансій пропонують виконувати роботу дистанційно.
25 січня, 20:13
За останні 6 років Україна отримала від Європейського союзу 156 мільйонів євро субсидій і 4,4 мільярда євро позик.
22 січня, 08:42
Відкриті паби та пивниці; закриті парки, музеї, заклади культури...
08 січня, 13:26
18 мільйонів гривень спрямує Одеська обласна рада на потреби аграріїв регіону, які втратили врожай через цьогорічну аномальну погоду.
31.12.2020, 09:49