У бразильській Амазонії виявили рідкісну амфібію

13 серпня, 20:45
У бразильській Амазонії виявили рідкісну амфібію
Фото: Portal Amazônia

Під час мітингу проти вирубки тропічного лісу у штаті Рондонія активісти натрапили на червонокнижну кротову кобру (Atretochoana eiselti).

Відповідні світлини з украй рідкісною земноводною твариною оприлюднило місцеве видання "Portal Amazônia", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, кротова кобра аж ніяк не рептилія чи змія, але представниця рідкісного виду амфібій, що вважався науковцями вимерлим ще 300 років тому.

На місце одразу запросили зоологів, які підтвердили вищенаведений факт і закликали присутніх правоохоронців санкціонувати заборону вирубки лісу задля збереження тендітної тварини.

«Весь вид Atretochoana eiselti – відомий серед місцевих корінних народів як "м'яка змія", який на сьогодні потребує та перебуває під захистом держави. До тепер побутувала теорія, що останній представник вимер ще у XVIII столітті, але, як бачимо, виявилося навпаки. Ця кротова кобра тісно пов'язана з саламандрами та деревними жабами, а її дихальна система здійснюється через шкіру. Власне це найбільша безлегенева амфібія з усіх знайдених і задокументованих», – прокоментували ситуацію бразильські науковці.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.

Читайте також:
Економіка
Перші поставки будуть до Італії та Іспанії
18 червня, 17:26
Війна
Якщо політики оберуть цей сценарій, «це буде дуже ризикована військова операція, яка вимагатиме значних зусиль».
01 червня, 13:45
Політика
“Путін грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією”.
25.11.2021, 15:00
Життя
Цьогорічний Кліматичний саміт у Ґлазґо яскраво продемонстрував відірваність сучасних еліт від більшості населення нашої планети.
09.11.2021, 07:59
Історія
У Республіці Комі на 94 році життя помер краєзнавець і відомий російський історик литовського походження Анатоліс Смілінґіс.
19.06.2021, 12:37