У бразильській Амазонії виявили рідкісну амфібію

13.08.2022, 20:45
У бразильській Амазонії виявили рідкісну амфібію
Фото: Portal Amazônia

Під час мітингу проти вирубки тропічного лісу у штаті Рондонія активісти натрапили на червонокнижну кротову кобру (Atretochoana eiselti).

Відповідні світлини з украй рідкісною земноводною твариною оприлюднило місцеве видання "Portal Amazônia", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, кротова кобра аж ніяк не рептилія чи змія, але представниця рідкісного виду амфібій, що вважався науковцями вимерлим ще 300 років тому.

На місце одразу запросили зоологів, які підтвердили вищенаведений факт і закликали присутніх правоохоронців санкціонувати заборону вирубки лісу задля збереження тендітної тварини.

«Весь вид Atretochoana eiselti – відомий серед місцевих корінних народів як "м'яка змія", який на сьогодні потребує та перебуває під захистом держави. До тепер побутувала теорія, що останній представник вимер ще у XVIII столітті, але, як бачимо, виявилося навпаки. Ця кротова кобра тісно пов'язана з саламандрами та деревними жабами, а її дихальна система здійснюється через шкіру. Власне це найбільша безлегенева амфібія з усіх знайдених і задокументованих», – прокоментували ситуацію бразильські науковці.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.

Читайте також:
Світ
3,6 кілограма золота та понад 6000 діамантів використано для виготовлення унікальної монети.
06 вересня, 20:10
Політика
Над "чорним континентом" занесено сірник, який от-от спалахне через російсько-китайське збройне втручання у країни регіону Сахель.
26 серпня, 19:26
Життя
Вісь обертання Землі за останні роки змістилася через видобуток підземних вод, що перерозподіляє вагу на планеті.
19 червня, 17:00
Економіка
Маріонетковий проросійський режим Алєксандра Лукашенка винен іншому диктатору Ніколасу Мадуро мільярди доларів США за "чорне золото".
15 квітня, 21:13
Кримінал
Російський слід державного перевороту, який не відбувся.
15.12.2022, 10:23
Економіка
Власник Twitter, SpaceX та Tesla втратив перше місце у списку мільярдерів Forbes.
14.12.2022, 17:58