У Ґданську відбудеться III Форум Вільних Народів ПостРосії

СВІТ
12.09.2022, 18:01
У Ґданську відбудеться III Форум Вільних Народів ПостРосії

Наступного тижня, а саме 23-25 вересня, у найбільшому портовому місті Республіки Польща зберуться представники поневолених народів РФ.

Відповідний анонс масштабної події оприлюднили організатори на офіційній Facebook-сторінці Форум Вільних Народів ПостРосії, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як зазначається, у фокусі обговорення учасниками з Кьоніґсберґу (так званий "Калінінград"), Псковщини, Новгородщини, Інґерманландії (так звана "Ленінградська область"), Карелії та Мурманщини буде майбутній процес деколонізації та набуття власного суверенітету.

Серед оголошених доповідачів Форуму будуть представники різних верств, груп і "фракцій" із відповідних регіонів (поки що) РФ, представники держав ЄС і НАТО (дипломати, євродепутати, міністри, політики), українські, британські та американські інтелектуали, лідери громадської думки, активісти, представники медіа.

«Жителям РФ настав час зрозуміти та прийняти те, що надбання держави – це дуже банальні та відчутні речі: якісна медицина, ефективна робота державних служб, створення стимулів для інновацій та підприємництва, якісний соціальний захист, можливість захистити свої права та власність, – а не розв'язані війни, захоплення територій сусідніх держав і терор як внутрішній, і зовнішній. Плеяда невеликих незалежних держав в європейській частині (особливо в регіонах Балтії та Скандинавії) ПостРосії – це найкраще вирішення багатьох проблем. Час настав. Потрібно діяти», – прокоментували подію організатори.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що представники Ліги Вільних Націй переконані, тільки незалежність від Москви врятує їхні мови від вимирання та русифікації.

Читайте також:
Виміри
Командир ДУК «Правий сектор», Член Проводу «Правого сектору» Андрій Стемпіцький провідав поранених воїнів у шпиталях Полтавщини
03 лютого, 14:15
Війна
Сьогодні – 185 років білоруському національному герою.
02 лютого, 20:07
Новини
Валерій Пальчик спростував чутки про свою загибель під Бахмутом
01 лютого, 13:15
Опінії
І проросте з чорнозему добро, і будуть на Вкраїні люди. Лиш зло не дінеться нікуди, зоставшись чатувати на зморену війнонькою приблуду...
30 січня, 08:44
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12