У Маріуполі жителі чекають на повернення України

ВІЙНА
28.11.2022, 20:23
У Маріуполі жителі чекають на повернення України

Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.

Про зміни у настроях наших співвітчизників на своєму публічному Telegram-каналі написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, мешканці незламної приазовської перлини останніми днями стали відчувати подих свободи й розуміють, що росія у регіоні явно не назавжди, як декларує Кремль.

«Суспільні настрої Маріуполя та району кардинально змінюються. Особливо, цими тижнями. Навала окупантів із Херсону найкраще проілюструвала правдивість тези "росія тут назавжди". Тому, битові мразотники почали всерйоз ставити питання окупаційній владі, чи їх вивезуть у разі наступу ЗСУ. Люди-холодильники, які "внє палітікі", вже почали заготовлювати дрова, їжу, скупати павербанки. Проукраїнська спільнота розправила крила, вибухнула черговими "Ї" та українськими піснями посеред вечора.

Найцікавіша поведінка колаборантів в районі: масово почали шукати можливості зрадити вчергове. Намагаються випхнути дорослих дітей на територію України, щоби ті йшли до СБУ з історіями, як батьків "примусили" та як вони готові "служити Україні". У підсумку, павуки починають жерти один одного в банці окупації, а Українська надія запанувала в більшості Маріупольців», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", російські окупанти спільно з колаборантамим хочуть відновити боввани Владіміра Лєніна у Маріуполі.

Читайте також:
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12
Історія
Відзначаючи нині історичну подію, українці мають пам'ятати: Державність і Свобода не даються без Борні за них. Слава Україні та її Героям!
22 січня, 08:12
Світ
Таллінн міг би посилити дипломатичний тиск на Москву заради хоча б демонстрації підтримки одноплемінних, але поневолених фіно-угрів.
21 січня, 08:09
Війна
Попри бравурні та пафосні пропагандистські заяви російських окупантів, їм не вдалося повністю опанувати територію Соледарської громади.
14 січня, 20:48
Війна
Україна планує завершити 2023 рік своєю перемогою над агресором зі Сходу, проте рішуча поразка Російської федерації буде непростою.
09 січня, 17:59