У мережі з'явилася таємна кремлівська методичка по роботі з «українськими біженцями»

ВІЙНА
07.07.2022, 20:23
У мережі з'явилася таємна кремлівська методичка по роботі з «українськими біженцями»
Фото: Liga.net

Освітній комітет муніципального уряду Санкт-Петербурга розіслав у всі райони міста методичку щодо роботи з українцями, які втекли від війни.

Такими відомостями на теренах соціальної мережі Telegram поділилася анонімна спільнота незалежних російських пацифістів, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, вказаний документ (див. фотокопії нижче – прим. ред.) розробили кремлівські пропагандисти-українофоби з Федерального агентства у справах національностей.

Чинуші ресурсної федерації планують відверто знущатися з наших громадян, багато з яких були насильно вивезені зі зруйнованого Маріуполя та інших, тимчасово окупованих ворогом населених пунктів.

З тексту кремлівської методички випливає, що вона призначена не для одного Санкт-Петербурга, але для застосування чиновниками та органами місцевого самоврядування на всій території росії.

Почитати документ варто повністю, адже у ньому є химерні речі, які показують людоїдські плани ворожої держави щодо ідеологічної підготовки та цензури.

Приміром, дітей депортованих українців пропонується примусово водити на патріотичні гуртки, а на тих "біженців", хто нібито поширює "недостовірні" з кремлівської точки зору факти про війну, просять повідомляти силові органи.

Окремо вражають рекомендації щодо "активного залучення священнослужителів" російського "православного" цирку, які будуть займатися профілактикою поширення неоязичницьких культів.

Натомість керівникам національно-культурних автономій (Комі, Саха, Татарстан), діаспор і земляцтв радять "проводити з українцями роз'яснювальну роботу, спрямовану на інтеграцію" до російського суспільства.

Фактично, з вищевикладеного випливає, що країна-агресор планомірно повторює практику своїх попередників, а саме – кровожерливих більшовиків із СССР, для яких геноцид волелюбних народів був багаторічною сталою нормою.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", росія спрямовує вчителів із Сибіру до окупованих Запорізької та Херсонської областей, щоб українським дітям промивати мізки.

У мережі з'явилася таємна кремлівська методичка по роботі з «українськими біженцями»_1
У мережі з'явилася таємна кремлівська методичка по роботі з «українськими біженцями»_3
У мережі з'явилася таємна кремлівська методичка по роботі з «українськими біженцями»_5
У мережі з'явилася таємна кремлівська методичка по роботі з «українськими біженцями»_7
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Світ
Навіть наближені до режиму талібів особи із-поміж тюркських народів розуміють усю прогнилість і брехливу сутність російської недодержави.
вчора, 07:32
Війна
Понад 200 років чеченський народ зазнає утисків і терору з боку російської держави, російської влади та росіян як таких.
04.10.2022, 09:18
Війна
Міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу наперед оголосив про будівництво міст у Сибіру. Нові колоніальні пункти мали споруджувати раби з України.
05.09.2022, 09:48
Світ
Чоловік 26 років прожив у цілковитій ізоляції від зовнішнього світу, адже всіх його одноплемінників убили плантатори з метою захопити землі.
31.08.2022, 19:45
Опінії
Фіно-угорська справа і московська аґресія проти України. Політико-аналітичний есей у 4 діях.
16.08.2022, 18:34
Світ
Путінський режим вирішив убити двох зайців одним пострілом: втопити у крові Україну руками уярмлених Московією етнічних меншин.
30.07.2022, 17:00