У Миргороді перейменували вулиці на честь полеглих на Донеччині воїнів

ПОЛТАВА
09 вересня, 18:45
У Миргороді перейменували вулиці на честь полеглих на Донеччині воїнів
Фото: Facebook

Наших незламних захисників Олександра Федорченка, Віталія Шевченка, Олега Бабенка і Анатолія Карбана увічнили у топоніміці Миргорода.

Такі відомості з сесійної зали міської ради оприлюднила старша донька одного з полеглих Героїв пані Аліна Карбан, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З її слів, це не була легка справа, якій насправді передувала складна борня за вшанування подвигу кожного з воїнів: спершу листи з обґрунтуванням потрібності перейменування, далі – громадське обговорення.

«Я була на ньому. І, чесно, не чекала такої агресії від місцевих, як виявилося, ватників. Я прийшла, щоби теж сказати кілька слів не лише про тата, а про кожного з чотирьох героїв – гідних жити в пам'яті нащадків. І поки я сумирно чекала свого слова, дідусі з бабусями вирішували долі.

Вони питали у присутніх: "Хто вони такі, щоб їхніми іменами перейменовувати вулиці?", "Скільки ж це піде грошей на ці перейменування?", і найяскравіше – "Це не на часі, бо всі гинуть, то будемо робити кладовище з вулиць?".

Я ж дочекалася свого слова, встала і попросила подивитися на мене, доньку, того, хто загинув, щоби присутні могли тут вільно вирішувати, хто гідний, а хто ні. Мої діти ніколи не побачать мого тата – їхнього дідуся, який так мріяв з ними грати у футбол. Але у них буде пам'ять про нього, у місті, яке він любив, для якого працював і яке захищав», – прокоментувала ситуацію Аліна Карбан.

У Миргороді перейменували вулиці на честь полеглих на Донеччині воїнів_1

У підсумку, 24 депутати одноголосно проголосували за ухвалення рішення з приводу перейменування вулиць на честь загиблих воїнів; і неочікувано, але проти – не виявилося жодного, як і тих, хто б утримався.

Відтак вулицю Василя Лазоренка перейменовано на вулицю Віталія Шевченка, вулицю Миргородських дивізійна вулицю Анатолія Карбана, вулицю Українськуна вулицю Олександра Федорченка, вулицю Привокзальну у селі Кибинці назвали вулицею Олега Бабенка.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, як нещодавно, виконуючи бойове завдання, на фронті полягло шестеро авіаторів з Полтавської бригади армійської авіації.

Читайте також:
Історія
У наш час важливо згадувати героїчні приклади з минулого. Це заряджає енергією, надихає боротись проти окупантів і за справедливість.
20 вересня, 18:14
Війна
Українського воїна зобразили таким самим, яким він був на останніх кадрах перед своєю смертю.
12 вересня, 14:55
Некролог
На Київщині провели в останню путь пілотів винищувальної авіації, які загинули, захищаючи Україну від навали російських загарбників.
30 серпня, 21:29
Виміри
Суспільству вже формують асоціативний ряд "облич війни", котрі плавно перейдуть у обличчя нової "переможної" політики.
21 серпня, 12:00
Некролог
19 серпня 2014 під час визвольної операції на Донеччині у бою за місто Іловайськ смертю хоробрих поліг вірний син України з діаспори.
19 серпня, 19:03
Війна
Прижиттєвий Герой України, Народний Герой України, видатний командир добровольців підрозділу "Вовки Да Вінчі" поліг 5 місяців тому.
06 серпня, 19:25