Угорський нафтовий монополіст зацікавився хорватською трубою

ЕКОНОМІКА
03.02.2023, 19:44
Угорський нафтовий монополіст зацікавився хорватською трубою
Фото: Elcon

Енергетична залежність Будапешта від Москви впливає на санкційну політику Брюсселя, угорці мусять відмовитися від російських вуглеводнів.

Йдеться про нафтопереробне підприємство "Mol Nyrt", яке вирішило злізти з кремлівської ресурсної голки, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bloomberg".

Як вдалося з'ясувати, угорський монополіст нараз веде переговори щодо використання хорватської нафтопровідної мережі, яка належить корпорації "Jadranski Naftovod".

Керівництво підприємства "Mol Nyrt" зазначає, що «вирішило добровільно позбавитися залежності від російських постач "чорного золота", аби не втрати інвестиції від європейських бізнес-партнерів».

Цілком очевидно, що вказаний крок є індикацією зусиль Будапешта злізти з російської "енергетичної голки" навіть попри те, що Орбанівський уряд днями уклав 15-річний контракт із Москвою.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що сірчисту нафту зі США спрямували в Німеччину на тлі спроб нафтопереробних заводів знайти альтернативу російському "чорному золоту".

Читайте також:
Економіка
Китайська соціальна мережа після Норвеґії звернула увагу на її південно-східну сусідку. Невдовзі там з'явиться великий центр обробки даних.
04 травня, 17:30
Економіка
Пристрої iPhone, iMac, iPad, Apple Watch, AirPods азійського походження на 90% заповнять ринок США. Така відповідь на трампівські тарифи.
04 травня, 08:18
Економіка
Найбільші американські корпорації у галузі харчування все ще побоюються ризиків. РФ — небезпечна для іноземного бізнесу територія.
01 травня, 13:14
Економіка
Так, ще нещодавно на чолі планетарних контейнерних перевезень була Німеччина. Але ситуація змінилася: тепер цей титул належить її сусідці.
16 березня, 08:18
Економіка
Гонконзький конгломерат «CK Hutchison» продав порти у центральноамериканській країні нью-йоркським інвесторам. Ціна оборудки — $22,8 млрд.
05 березня, 20:32
Економіка
Високі ціни на харчові продукти не залишають людям грошей на дорогі напої. Популярний німецький виробник джина оголосив про банкрутство.
26 лютого, 08:27