Угорський нафтовий монополіст зацікавився хорватською трубою

ЕКОНОМІКА
03 лютого, 19:44
Угорський нафтовий монополіст зацікавився хорватською трубою
Фото: Elcon

Енергетична залежність Будапешта від Москви впливає на санкційну політику Брюсселя, угорці мусять відмовитися від російських вуглеводнів.

Йдеться про нафтопереробне підприємство "Mol Nyrt", яке вирішило злізти з кремлівської ресурсної голки, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bloomberg".

Як вдалося з'ясувати, угорський монополіст нараз веде переговори щодо використання хорватської нафтопровідної мережі, яка належить корпорації "Jadranski Naftovod".

Керівництво підприємства "Mol Nyrt" зазначає, що «вирішило добровільно позбавитися залежності від російських постач "чорного золота", аби не втрати інвестиції від європейських бізнес-партнерів».

Цілком очевидно, що вказаний крок є індикацією зусиль Будапешта злізти з російської "енергетичної голки" навіть попри те, що Орбанівський уряд днями уклав 15-річний контракт із Москвою.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що сірчисту нафту зі США спрямували в Німеччину на тлі спроб нафтопереробних заводів знайти альтернативу російському "чорному золоту".

Читайте також:
Світ
Підробки елітних сортів сиру стали все частіше потрапляти на столи дорогих ресторанів і кухні пересічних європейців.
22 серпня, 17:53
Економіка
Попри повномасштабну війну і беззупинні бойові дії європейські торговці блакитним паливом активно користуються послугами українських сховищ.
08 серпня, 18:15
Світ
Новим директором відомого російського автомобільного заводу став етнічний німець і громадянин ФРН Ганс-Петер Мозер.
30 червня, 21:45
Політика
Підприємці вимагають зупинити хвилю корупції та рейдерських атак, яка накрила Україну.
28 червня, 11:00
Світ
Amazon оштрафували на $25 мільйонів через стеження за дітьми за допомогою Alexa
01 червня, 15:45
Світ
Поки Німеччина ліквідує атомні станції, Фінляндія навпаки розвиває цю галузь, альтернативну вуглеводням, украдених у корінних народів РФ.
18 квітня, 21:21