Угорський нафтовий монополіст зацікавився хорватською трубою

ЕКОНОМІКА
03.02.2023, 19:44
Угорський нафтовий монополіст зацікавився хорватською трубою
Фото: Elcon

Енергетична залежність Будапешта від Москви впливає на санкційну політику Брюсселя, угорці мусять відмовитися від російських вуглеводнів.

Йдеться про нафтопереробне підприємство "Mol Nyrt", яке вирішило злізти з кремлівської ресурсної голки, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bloomberg".

Як вдалося з'ясувати, угорський монополіст нараз веде переговори щодо використання хорватської нафтопровідної мережі, яка належить корпорації "Jadranski Naftovod".

Керівництво підприємства "Mol Nyrt" зазначає, що «вирішило добровільно позбавитися залежності від російських постач "чорного золота", аби не втрати інвестиції від європейських бізнес-партнерів».

Цілком очевидно, що вказаний крок є індикацією зусиль Будапешта злізти з російської "енергетичної голки" навіть попри те, що Орбанівський уряд днями уклав 15-річний контракт із Москвою.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що сірчисту нафту зі США спрямували в Німеччину на тлі спроб нафтопереробних заводів знайти альтернативу російському "чорному золоту".

Читайте також:
Економіка
Відчуваєте швидкість нашого руху в ЄС та інвестиційну привабливість?
02 травня, 18:09
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43
Економіка
Знадобилося 12 років, щоби американський техногігант зумів обігнати конкурентів у виробництві. Друге місце на ринку смартфонів за Samsung.
19 січня, 12:31
Економіка
Вартість американського технологічного гіганта на сьогодні становить становила $2 трильйони 903 мільярди. Це справжній світовий рекорд!
14 січня, 07:59