Українські націоналісти обіцяють провести референдуми у Білгороді та Курську

ВІЙНА
22.09.2022, 09:18
Українські націоналісти обіцяють провести референдуми у Білгороді та Курську

Командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" закликав провести плебісцит у прикордонних областях РФ.

Відповідне повідомлення учасник бойових дій Андрій Стемпіцький оприлюднив на своїй Facebook-сторінці, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, мешканці Кубані, Ростовщини, Вороніжчини, Білгородщини, Курщини та Брянщини мають етнічно українське коріння, а отже і право на від'єднання від росії.

«Треба терміново електронний референдум та приєднання до України. Спеціально підготовлені групи "Правого сектору" були відправлені та провели опитування громадян в областях, які тимчасово знаходяться під російською окупацією. Результати вражають! Похибка – до 0,3 %. Рупор "РИА Новости" підтвердили наші результати. Просимо світову спільноту взяти до уваги бажання жителів даних областей. Все буде Велика Україна», – зазначив Андрій Стемпіцький.

Окремо додамо, що подібні волевиявлення мають провести інші сусідні з РФ країни, в яких насильно відібрали території: Фінляндія, Естонія, Латвія, Німеччина, Сакартвело, Молодова, Японія.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", нам є, щó пред'явити кремлівському бункерному щуру, який не знає історії, а росія мусить повернутися до кордонів 1147 року!

Українські націоналісти обіцяють провести референдуми у Білгороді та Курську_1
Українські націоналісти обіцяють провести референдуми у Білгороді та Курську_3
Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14