Українські націоналісти обіцяють провести референдуми у Білгороді та Курську

ВІЙНА
22 вересня, 09:18
Українські націоналісти обіцяють провести референдуми у Білгороді та Курську

Командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" закликав провести плебісцит у прикордонних областях РФ.

Відповідне повідомлення учасник бойових дій Андрій Стемпіцький оприлюднив на своїй Facebook-сторінці, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, мешканці Кубані, Ростовщини, Вороніжчини, Білгородщини, Курщини та Брянщини мають етнічно українське коріння, а отже і право на від'єднання від росії.

«Треба терміново електронний референдум та приєднання до України. Спеціально підготовлені групи "Правого сектору" були відправлені та провели опитування громадян в областях, які тимчасово знаходяться під російською окупацією. Результати вражають! Похибка – до 0,3 %. Рупор "РИА Новости" підтвердили наші результати. Просимо світову спільноту взяти до уваги бажання жителів даних областей. Все буде Велика Україна», – зазначив Андрій Стемпіцький.

Окремо додамо, що подібні волевиявлення мають провести інші сусідні з РФ країни, в яких насильно відібрали території: Фінляндія, Естонія, Латвія, Німеччина, Сакартвело, Молодова, Японія.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", нам є, щó пред'явити кремлівському бункерному щуру, який не знає історії, а росія мусить повернутися до кордонів 1147 року!

Українські націоналісти обіцяють провести референдуми у Білгороді та Курську_1
Українські націоналісти обіцяють провести референдуми у Білгороді та Курську_3
Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичному контингенту РФ, розміщеному на Сході, нині не солодко, наші захисники пригощають загарбників влучним вогнем.
13 листопада, 20:15
Війна
За наведенням колаборантів і сепаратистів загарбники із РФ взялися знищити докази своїх воєнних злочинів на території приазовської перлини.
23 жовтня, 17:00
Опінії
Розстріляні ворожою артилерією та розбомблені авіацією громади нашого Донбасу тримають стрій. Ніхто без бою не здаватиметься окупантам.
21 жовтня, 18:34
Опінії
Дощ – рідкий гість у цих краях. Південніше Донецька лісостеп закінчується, і починаються малозаселені степи...
16 жовтня, 18:15
Опінії
На фронті ні холодно, ні жарко, осінь ніжна і тепла. По горизонту, як акули, кружляють ворожі вертольоти, але наближатися бояться.
05 вересня, 19:06
Війна
День Незалежності в Авдіївці, за кілька сотень метрів від окупантів
24 серпня, 11:25