Українським дівчатам гарну освіту! Вони виховують націю

03 червня, 14:54
Українським дівчатам гарну освіту! Вони виховують націю
Фото: Facebook

Завжди вкладайтеся у компетентність дітей і розвивайте себе, досягайте нових висот. Не бійтеся дратувати сміливістю та відвагою своїх ідей.

На фото вище — казашка Жансáя Абдумалік, якою захоплюється весь світ, незалежно від того, вміє вона місити тісто чи ні. Тому що для міжнародної спільноти головне у Жансаї інтелект та професіоналізм, якими володіє ця жінка.

До речі, а ви знали, що в Синґапурі чоловіки, які одружуються із дипломованими жінками, та жінки із дипломом про вищу освіту, які народили понад три дитини, отримують від держави солідну грошову винагороду? Так би мовити, вдячність від держави.

Лі Куан Ю ще на початку свого урядування у 1960-х роках зрозумів: ключ до успіху нації — освічена та самодостатня жінка. І як показала подальша історія Синґапуру, мав рацію.

Освічена та розумна жінка мислить ширше, знає більше, орієнтується у сучасних реаліях та тенденціях. Тобто вона питиме вітаміни й слідкуватиме за своїм здоров'ям, вагітністю та потомством, як мінімум.

Вона підказуватиме партнерові перспективи, якщо треба, критикувати, спрямовувати й таким чином сприяти успішності всієї родини. Така жінка помітить тренди на ринку та потурбується якісною освітою для дитини.

Вона мислитиме категоріями вище, прийматиме масштабні рішення і будуватиме плани далі, ніж гарнір на вечерю. Освічена, розумна, потрібна у професії жінка зможе і фінансово, і морально убезпечити як себе, так і сім'ю, якщо станеться непередбачуване.

Чому інтелектуали вибирають собі саме освічених та інтелектуально обдарованих дружин? Тому що, по-справжньому сильні особи не шукають розради в слабкості інших, а вибирають гідного самодостатнього партнера!

А як у нас зараз? Все гірше, ніж видається на перший погляд: тренінги «жіночого щастя»; установки, що насаджують беззаперечний послух чоловікам на шкоду своїм інтересам, своєму потенціалу та часу...

Звичайно тенденції змінюються, але ще багатьох дівчаток вчать готувати смачно, прати труси та шкарпетки чоловіка і ховати свій характер якомога далі від очей сторонніх людей. Інакше — «заміж не візьмуть».

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що вітчизняна система освіти давно дихає на ладан. Українські «реформатори» замість змін впроваджують найгірші практики з усього світу.

Читайте також:
Війна
Вимагати від ресурсної федерації московії коїти геноцид спільнота науковців не поспішає. Певно, Луб'янка не дозволяє йти проти лінії партії.
вчора, 12:35
Політика
Той, хто впливає на мізки дітей, — контролює дорослих. Саме тому Зе-влада взялася перепрошивати освіту й науку України на догоду чужинцям.
14 липня, 18:30
Політика
Гомодиктатура крокує Україною щонайменше від 2015 року, коли попередня влада дозволила «райдужні» шабаші у Києві. Їм виявилося цього замало.
09 липня, 20:34
Спорт
Пам'ятаєте кенійського легкоатлета Абеля Мутаї? Він — чемпіон Африки з бігу 2012 року і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні.
19 травня, 15:42
Мистецтво
Такі постаті з'являються на світ рідко, поєднуючи у собі мистецький хист і талант політика. Мова про Ігнація Падеревського (1860-1941).
19 травня, 07:59
Історія
Якщо у країні бракує офіцерів, тоді дуже складно організувати армію. Ці слова промовив на зламі XVIII-XIX сторіч перший імператор Франції.
15 травня, 21:47