Великобританія перекинула бойову авіацію до Фінляндії та Швеції через нову загрозу в Європі

СВІТ
11.07.2022, 16:20
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Британські літаки провели висококласну бойову підготовку з фінськими F-18 Hornet та шведськими літаками Saab JAS 39 Gripen.

Міністерство оборони Великобританії оголосило про перекидання винищувачів Eurofighter Typhoon та F-35 Lightning II до Фінляндії та Швеції для спільної підготовки авіаційних підрозділів у рамках розширеної присутності у регіоні.

Про це йдеться на сайті уряду Сполученого Королівства.

Великобританія направила два винищувачі-бомбардувальники F-35B і чотири багатоцільові винищувачі Typhoon до скандинавських країн для відпрацювання спільної тактики застосування повітряних сил та зміцнення взаємодії один з одним.

Відомство повідомляє, що британські літаки провели висококласну бойову підготовку з фінськими F-18 Hornet та шведськими літаками Saab JAS 39 Gripen.

За словами міністра оборони Великобританії Бена Уоллеса, Фінляндія та Швеція є найважливішими партнерами з оборони.

Ми вітаємо їхні заяви про вступ до НАТО, що зробить альянс сильнішим, оскільки ми стикаємося з новою загрозою в Європі, - сказав він.

Уоллес додав, що розгортання британських літаків у Фінляндії та Швеції наголошує на рішучості Сполученого Королівства зміцнити партнерство та забезпечити безперебійну роботу військових сил країн.

Читайте також:
Опінії
Ключові сигнали для України після виборів на росії
18 березня, 18:41
Світ
Це суверенне рішення кожної країни
16 березня, 07:19
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05