Від 72 бригади ЗС РФ лишилася третина особового складу, – рух «Атеш»

ВІЙНА
17.09.2023, 20:03
Від 72 бригади ЗС РФ лишилася третина особового складу, – рух «Атеш»

Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.

Йдеться про 72 Окрему мотострілецьку бригаду, сформовану навесні 2022 року в Оренбурзькій області у складі 3-го армійського корпусу російської армії.

Як повідомили у вітчизняному партизанському русі "Атеш", вказане військове з'єднання держави-агресора втратило цілковиту боєздатність, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Станом на сьогодні російське командування намагається відновити майже знищений вщент підрозділ; ким Сєргєй Шойгу і Валєрій Гєрасімов будуть замінювати вбитих загарбників, відомо, – середньоазійськими гастарбайтерами та чоловіками поневолених Москвою народів.

«Рух "Атеш" звітує про ситуацію у розбитій 72 мотострілецькій бригаді ЗС РФ. Наш агент, який знаходиться у лавах бригади, повідомив про актуальний стан підрозділу. Особового складу залишилося менше половини, а то й узагалі третина від штатного, залежно від батальйону. Всі офіцери бригади отримали пошкодження різного роду тяжкості або стали "200-ми".

По озброєнню: міномети, ЗПГ, РПГ, ПКМ, АГС, ПТРК, – залишилося 20-30% від штатного озброєння. Залишки 72 бригади розташовуються у житлових будинках у Новолуганську та Світлодарську. Російські війська вкотре ховаються за мирним населенням, як за живим щитом. Підкреслимо, що 72 бригаду ЗС РФ нещодавно було розбито силами 3 Окремої штурмової бригади під час боїв за Андріївку поблизу Бахмута», – заявили українські підпільники.

Необхідно наголосити, що тільки завдяки злагодженим діям мотивованих українських захисників вдалося звести нанівець плани ворога затриматися на важливому плацдармі в Андріївці та Кліщіївці.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" укотре нагадує своїм читачам про те, що нині окупаційно-терористичний контингент РФ концентрується на утриманні Бахмута.

Читайте також:
Війна
Найважливіша база для російських окупаційно-терористичних сил під ударом. Київ не дозволить Москві панувати на Кримському півострові.
16 липня, 12:36
Опінії
Вітчизняний телевізійний простір кастрований до зелемарахвону. Він не загартовує та мобілізує людей, а лише шкодить нашій нації.
08 липня, 20:53
Війна
Дронові атаки наших спеців по НПЗ на півдні РФ виявилися настільки ефективними, що погрожувати виліз сам міністр Сєргєй Лавров. Але дарма.
25 червня, 07:17
Війна
Станом на 2024 рік окупаційно-терористичний контингент РФ далеко не той, як 2022-го. Навіть попри кількісну різницю, ефективність нижча.
20 червня, 13:41
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11