Від 72 бригади ЗС РФ лишилася третина особового складу, – рух «Атеш»

ВІЙНА
17.09.2023, 20:03
Від 72 бригади ЗС РФ лишилася третина особового складу, – рух «Атеш»

Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.

Йдеться про 72 Окрему мотострілецьку бригаду, сформовану навесні 2022 року в Оренбурзькій області у складі 3-го армійського корпусу російської армії.

Як повідомили у вітчизняному партизанському русі "Атеш", вказане військове з'єднання держави-агресора втратило цілковиту боєздатність, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Станом на сьогодні російське командування намагається відновити майже знищений вщент підрозділ; ким Сєргєй Шойгу і Валєрій Гєрасімов будуть замінювати вбитих загарбників, відомо, – середньоазійськими гастарбайтерами та чоловіками поневолених Москвою народів.

«Рух "Атеш" звітує про ситуацію у розбитій 72 мотострілецькій бригаді ЗС РФ. Наш агент, який знаходиться у лавах бригади, повідомив про актуальний стан підрозділу. Особового складу залишилося менше половини, а то й узагалі третина від штатного, залежно від батальйону. Всі офіцери бригади отримали пошкодження різного роду тяжкості або стали "200-ми".

По озброєнню: міномети, ЗПГ, РПГ, ПКМ, АГС, ПТРК, – залишилося 20-30% від штатного озброєння. Залишки 72 бригади розташовуються у житлових будинках у Новолуганську та Світлодарську. Російські війська вкотре ховаються за мирним населенням, як за живим щитом. Підкреслимо, що 72 бригаду ЗС РФ нещодавно було розбито силами 3 Окремої штурмової бригади під час боїв за Андріївку поблизу Бахмута», – заявили українські підпільники.

Необхідно наголосити, що тільки завдяки злагодженим діям мотивованих українських захисників вдалося звести нанівець плани ворога затриматися на важливому плацдармі в Андріївці та Кліщіївці.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" укотре нагадує своїм читачам про те, що нині окупаційно-терористичний контингент РФ концентрується на утриманні Бахмута.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03.10.2023, 18:46
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19.09.2023, 17:22
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16.09.2023, 21:18