Війна війною, а кризова стабільність у РФ за розкладом, — уральський самостійник Романов

СВІТ
27.12.2021, 09:12
Війна війною, а кризова стабільність у РФ за розкладом, — уральський самостійник Романов
Фото: Facebook

Путінський режим жевріє ілюзією державної стабільності, яку насаджує росіянам, але цілком очевидно, що Московія вже на межі колапсу.

Таку інформацію кореспонденту аґенції "Останній Бастіон" надав представник руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал"), політемігрант Андрєй Романов.

За його словами, тільки сучасна молодь у РФ здебільшого не вражена до мозку кісток кремлівською пропагандою, а тому на неї варто покладати надії щодо повалення диктатури Владіміра Путіна.

«Підкреслю, що особливо вільнодумно себе почуває молодь національних регіонів, де остогидло бути сировинною колонією Москви. Там уже не марять у стабільність, ілюзію якої формує Кремль завдяки ручним ЗМІ та системній опозиції незалежно від прізвищ. Гадаю, все більше росіян усвідомлюють, що навіть після відходу від влади банди Путіна, новий навіть прозахідно орієнтований і напоказ демократичний уряд РФ залишиться колоніально-визискуючим. А далі слід очікувати невідворотного — розвалу Росії та сильних соціальних потрясінь, в яких рятувати вже не буде чого», — заявив Андрєй Романов.

Уральський самостійник додає, на його батьківщині все настільки деградувало, що закономірний підсумок цього розкладання, який триває вже не один десяток років, — це остаточна загибель і знищення російської державності.

«Не варто слухати продажних західних політиків, як от президента Фінляндії чи колишню канцлерку Німеччини, вони не зацікавлені у демонтажі РФ, як і їхні попередники не були зацікавлені у смерті СССР. Ми живемо в історичний момент, коли на наших очах мертвонароджена у 1991 році федерація на чолі з Москвою підійшла до своєї остаточної загибелі. Її слід просто підштовхнути та забити цвяхи у труну. Власною кончиною РФ просто мусить відкрити вікно у майбутнє новим державам, таким як Уральська республіка, Ічкерія, Карелія та інші», — підсумував Андрєй Романов.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", фіно-угорське національне пробудження – внутрішня загроза, яку Кремль боїться наче вогню.

Війна війною, а кризова стабільність у РФ за розкладом, — уральський самостійник Романов_1
Читайте також:
Опінії
Ні слів, ні голосу. Ненависть.
29 червня, 16:38
Історія
Перемога козацько-кримської коаліції над московитами у Конотопа – героїчна сторінка нашої історії. Втім, вона не дала змоги виграти війну.
29 червня, 16:00
Опінії
ЛИШЕ УКРАЇНА МОЖЕ ЇЇ ЗДОЛАТИ
28 червня, 14:42
Виміри
Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" перебуває у складі ЗСУ. Хочеш захищати Україну разом з нами?
27 червня, 16:52
Війна
Сили спеціальних операцій дякують за підтримку та допомогу Анатолію Степановичу Мельнику
27 червня, 12:35
Війна
Чинний голова уряду Німеччини, як і його попередниця Анґела Меркель, несуть відповідальність за дії російського агресора в Україні.
25 червня, 18:01