У відомстві Резнікова знайшлися тверезі й патріотичні голови

ПОЛІТИКА
21.04.2023, 17:28
У відомстві Резнікова знайшлися тверезі й патріотичні голови

Міністерство оборони України публічно виступило проти легалізації сумнозвісних одностатевих партнерств, лобійованих соросятами.

Про це красномовно свідчить відповідна Пояснювальна записка, оприлюднена урядовою пресслужбою, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Орган військового управління не підтримує законопроєкт під №9103 "Про інститут реєстрованих партнерств", що мав би дозволити ґеям і лесбійкам укладати "шлюби".

У вітчизняному міністерстві оборони все ж знайшлися притомні люди зі здоровим глуздом, які стали на захист традиційних сімейних цінностей.

Водночас чиновники спростували поширену брехливу інформацію про «нібито тисячі військовослужбовців, які не можуть офіційно оформити свої стосунки з одностатевими партнерами», на чому роблять піар недолугі пристосуванці на Печерських пагорбах Києва.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вихованці американського олігарха угорського походження Джорджа Сороса в Україні паразитують на армії та патріотизмі.

Читайте також:
Війна
Вимагати від ресурсної федерації московії коїти геноцид спільнота науковців не поспішає. Певно, Луб'янка не дозволяє йти проти лінії партії.
15 липня, 12:35
Політика
Той, хто впливає на мізки дітей, — контролює дорослих. Саме тому Зе-влада взялася перепрошивати освіту й науку України на догоду чужинцям.
14 липня, 18:30
Політика
Гомодиктатура крокує Україною щонайменше від 2015 року, коли попередня влада дозволила «райдужні» шабаші у Києві. Їм виявилося цього замало.
09 липня, 20:34
Життя
Завжди вкладайтеся у компетентність дітей і розвивайте себе, досягайте нових висот. Не бійтеся дратувати сміливістю та відвагою своїх ідей.
03 червня, 14:54
Спорт
Пам'ятаєте кенійського легкоатлета Абеля Мутаї? Він — чемпіон Африки з бігу 2012 року і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні.
19 травня, 15:42
Мистецтво
Такі постаті з'являються на світ рідко, поєднуючи у собі мистецький хист і талант політика. Мова про Ігнація Падеревського (1860-1941).
19 травня, 07:59