У відомстві Резнікова знайшлися тверезі й патріотичні голови

ПОЛІТИКА
21 квітня, 17:28
У відомстві Резнікова знайшлися тверезі й патріотичні голови

Міністерство оборони України публічно виступило проти легалізації сумнозвісних одностатевих партнерств, лобійованих соросятами.

Про це красномовно свідчить відповідна Пояснювальна записка, оприлюднена урядовою пресслужбою, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Орган військового управління не підтримує законопроєкт під №9103 "Про інститут реєстрованих партнерств", що мав би дозволити ґеям і лесбійкам укладати "шлюби".

У вітчизняному міністерстві оборони все ж знайшлися притомні люди зі здоровим глуздом, які стали на захист традиційних сімейних цінностей.

Водночас чиновники спростували поширену брехливу інформацію про «нібито тисячі військовослужбовців, які не можуть офіційно оформити свої стосунки з одностатевими партнерами», на чому роблять піар недолугі пристосуванці на Печерських пагорбах Києва.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вихованці американського олігарха угорського походження Джорджа Сороса в Україні паразитують на армії та патріотизмі.

Читайте також:
Полтава
Ви — опора нації. Ваша праця — безцінний дар для поколінь, які зростають. Вам завдячують юні українці за наданий квиток у майбутнє.
вчора, 18:57
Війна
Попереду шалені повоєнні роки. Вижити у цьому лихолітті буде важче, ніж на фронті...
вчора, 16:39
Життя
Слово одного старого карпаторуського боярина іменем Горзова...
27 серпня, 21:31
Світ
Начебто нічого особливого, просто щемлива сцена на фото: чоловік читає газету, а поряд стоїть його дружина...
26 серпня, 16:01
Війна
Переважна більшість населення України хоче, щоби війна скоріше закінчилася. Від умовного Лиману до Хуста люди прагнуть не помічати її...
19 липня, 20:02
Політика
Люди не однаково цінні для суспільства, адже соціальної рівності не існує й всі аргументи "за" чи "проти" лише доводять це твердження.
07 липня, 18:55