Ворог насильно мобілізує молодих українців до війська на Запоріжжі

ВІЙНА
26 квітня, 12:31
Ворог насильно мобілізує молодих українців до війська на Запоріжжі

За вказівкою московитів колаборанти розпочали призов на строкову службу до армії РФ повнолітніх юнаків у захоплених містах і селах Півдня.

Такі відомості оприлюднив начальник Запорізької обласної (державної) військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. З його слів, ґауляйтер Євген Балицький вже створив так звані «призовні комісії», куди майже силоміць доставляють повнолітніх парубків для запису в армію ворога.

Редакції медіаагенції «Останній Бастіон» вдалося отримати горезвісне розпорядження колаборанта «Про організацію на території Запорізької області призову громадян РФ на військову службу». Згідно із нижче викладеним документом, Кремль запланував залучити молоде покоління українських чоловіків до лав окупаційно-терористичного контингенту, де промивають мізки пропагандою.

План «призову» слід виконати до 15 липня; у Приморську та Бердянську загарбники вже проводять вуличні рейди та зазирають у помешкання. Також щомісяця ґауляйтеру Балицькому мають надавати інформацію про проведення розшуку «ухилянтів», особливо, якщо вони мають проукраїнські погляди.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, як московити експропріювали понад 50 об'єктів нерухомості у Запорізькій області. На другий рік окупації ворог розпочав масове привласнення чужого майна у курортних містечках українського Приазов'я.

Ворог насильно мобілізує молодих українців до війська на Запоріжжі_1
Ворог насильно мобілізує молодих українців до війська на Запоріжжі_3
Ворог насильно мобілізує молодих українців до війська на Запоріжжі_5
Читайте також:
Війна
Поки на вільних тренерах України й далі розмірковують, як демократично дерусифікувати топонімію, в окупації все погано. ФСБ діє методами ЧК.
10 червня, 06:07
Опінії
Ворог здатен перемогти. Українці ж у цілому не хочуть воювати, що видно з мобілізації; немає довіри до політичного і військового керівництва
05 червня, 13:47
Війна
Щодня ворогу вдається просуватися вперед на кілька кілометрів. Ситуація на Східному фронті для наших захисників украй критична.
30 травня, 06:08
Опінії
Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекай примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу народу.
26 травня, 17:20
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10
Війна
«Подарунок» гірнякам Донеччини та Луганщини від Москви. Всі нерентабельні шахти будуть знищені окупаційним ворожим режимом.
28 квітня, 17:21