Єдність України скріплена кров'ю

ВІЙНА
24 січня, 07:12
Єдність України скріплена кров'ю

У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.

Так, мова про війну, в якій уродженці Харкова і Чернівців, Ужгорода і Маріуполя завжди показували себе гідно, стверджують фронтовики добровольчого підрозділу "Карпатська Січ".

Саме зараз ці хлопці з західних областей допомагають побратимам зі східних, північних, центральних і південних нищити російську нечисть на Бахмутському напрямку.

«Закарпатці на Донбасі. Цілодобово працюємо над тим, щоб Україна була єдиною та незалежною. Знищення ворогів – то наша релігія, обов'язок і робота. Доводимо до кінця незавершені справи наших пращурів. Слава нації!», – повідомили бійці "Карпатської Січі".

Без жодного лукавства і пафосу додамо, що найгероїчніші кульмінаційні сторінки у книзі української мілітарної історії ще ненаписані, їх нині карбують власним Чином наші незламні Герої.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що українські захисники продовжують міцно тримати Східний фронт у Донецькій області, де росіяни зазнають великих втрат у живій силі.

Читайте також:
Світ
На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.
01 червня, 17:58
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01