Єврейська громада чинить тиск на ведучого Притулу, який вимагав для нас з євреями однакових прав

ПОЛІТИКА
13.11.2020, 21:58
Єврейська громада чинить тиск на ведучого Притулу, який вимагав для нас з євреями однакових прав
Фото: .rbc.ua

В об'єднаній єврейській громаді вважають, що українці не повинні мати жодних прав?

Екскандидат у мери Києва, ведучий Сергій Притула потрапив в «антисемітський скандал» під час ефіру його програми «Посеред тижня» на «Радіо НВ».

Про це повідомив Telegram-канал Об'єднаної єврейської громади України.

Зазначивши, що в ефір зателефонував чоловік із Краматорська, який назвав святкування єврейського Нового року в Умані – «шабашем», а цадика Нахмана назвав «нациком хацманом». 

«А Притула не повідомив слухачам про неприпустимість використання радіо як рупора «юдофобських висловлювань».

Насправді, Притули, до його честі, продемонстрував принциповість та не скотився до зазіхань на свободу слова.

Ба більше, ведучий вступив зі слухачем у доброзичливу бесіду і з приємною усмішкою повідомив, що «повністю поділяє його емоційне обурення» і радий чути його в ефірі з таким хорошим настроєм.

Притула погодився з думкою, що не прописані правила одні для всіх і люди линуть на неньку Україну з різною метою.

Попри те, що чоловік з Краматорська лише вимагав однакових прав як для українців, так і для не проханих гостей, діячі єврейської громади мають намір звернутися в поліцію Краматорська із заявою про відкриття кримінальної справи за ст. 161 КК України (розпалювання міжнаціональної ворожнечі).

Поведінку ж ведучого чомусь засудила Комісія з журналістської етики.  

 Журналістську комісію схвилював суспільний резонанс, «який викликав зазначений випадок, рівень охоплення аудиторії Радіо, та «глибокий рівень образ» (посміли критикувати хасидів-ред)  та можливі наслідки інциденту у вигляді подальшого розпалювання міжетнічної ворожнечі».

«Комісія оголошує ведучому прямого ефіру Сергієві Притулі та «Радіо НВ» публічне несхвалення», – сказано в рішенні комісії.  

При цьому, дивує те, що ведучий не вимагав нічого, лише солідаризувався з думкою про те, що закон має бути один для всіх. І це, чомусь, дуже не сподобалося єврейській громаді України. Лідери якої, схоже, уже й не приховують, що вважають себе «богомобраними» господарями, а українців – гоями, які не повинні мати жодних прав на власній землі.

вибір редакції
Читайте також:
У День захисників та захисниць України представники партії "За майбутнє Мамая" привітали ряджених "козаків" з громадської організації
15 жовтня, 11:35
Роздача нагород представникам «Слуги народу» триває.
13 жовтня, 16:05
Тепер ФОПи, пенсіонери, продавці риби та бухгалтери можуть фінансувати президентську партію на мільйони гривень !
10 жовтня, 10:25
Юлія Гершун, яка знімалася в еротичних фотосесіях з черкаським губернатором Скічком та ведучим Остапчуком балотується в Раду по 197 округу.
06 жовтня, 22:00