Західні репортери не помітили утиски свободи слова в Україні

ПОЛІТИКА
06 травня, 07:01
Західні репортери не помітили утиски свободи слова в Україні
Фото: Facebook

Пропаганда є мистецтвом сфотографувати чорта без копит і рогів. Власне тим, що Зе-влада демонструє у телемарафоні. Тож, несемося...

А ви знали, що Україна — то взірець і майже США за рівнем свободи слова? Ну, на 10 позицій лише відстає, але то таке, із ким не буває, правда ж!

Так от, в Америці є перша поправка, республіканські та демократичні ЗМІ, щоденні брифінги, стандарти, регуляція соцмереж, захист джерел і свобода, а у нас що?

Західні репортери не помітили утиски свободи слова в Україні_1
Західні репортери не помітили утиски свободи слова в Україні_3

Тут — політична державна цензура, знищені приватні ЗМІ, переважна більшість каналів (державні, куруються чиновниками). З визначеними темами, акцентами, гостями та чорними списками, з прямим тиском на журналістів, бо хто критичний — отримує повістки, а лояльних та доля минає, але самоцензура тоді зашкалює.

А ще тонни fakenews через нерегульовані анонімні Telegram-канали та ботів в соцмережах. Ну й тотальна закритість органів влади, ба навіть парламенту, недопуск журналістів, непрозорість сектору безпеки й оборони.

Знайомо? Але Репортери без кордонів недобачили, буває.

Якщо не вникати, то справді можна сусідом Південної Кореї записати. Головне потім несподівано для себе не опинитися поблизу Кореї Північної з тим підходом, що інформація і факти не важливі, якщо все замінено пропагандою.

Що ж, нумо просто «поаплодуймо» моніторам Репортерів без кордонів, ви зеленого уявлення не маєте, що ви пишете. Соромно панове, соромно і гидко.

Автор : Вікторія Сюмар
Читайте також:
Полтава
Офіс простих рішень з вулиці Банкової множить свої регіональні філії. Чиновники не цураються визнавати, що займаються профанацією.
06 червня, 21:46
Політика
Зе-влада запровадила жорсткі ліміти на споживання електроенергії в усіх регіонах. Обленерго застосовують графіки погодинних відключень.
06 червня, 07:11
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29
Опінії
Коли державою керують блазні, яким байдужий патріотизм та інстинкт самозбереження, чекайте на біду. В Україні біда вже 5-й рік поспіль.
15 травня, 20:36
Війна
Замість розбудови оборонних укріплень на кордоні із РФ і Білоруссю влада готувалася до шашликів. Нині криваві шашлики смажать у Вовчанську.
15 травня, 13:43
Історія
Як недонавчений, а зчаста безграмотний, охлос привів до влади кодло хапуг, так і у науку потрапили українофоби. Всім їм муляє наше минуле.
03 травня, 20:27