Жителів Лубен закликали долучатися до перейменування вулиць

ПОЛТАВА
22.06.2022, 08:17
Жителів Лубен закликали долучатися до перейменування вулиць

Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.

Так, на сайті Лубенської міської ради з'явився відповідний документ, яким пропонується змінити назву понад 75 вулицям, провулкам і тупикам громади, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

У виконавчому комітеті вже створили робочу групу, члени якої визначили перелік урбанонімів і топонімів, що підпадають під дію чинного Закону України під №2265-IX.

«Обґрунтовані пропозиції щодо нових назв вулиць міста і населених пунктів нашої громади, зазначених у переліку, чекаємо до 15.07.2022 року на електронну адресу – [email protected]. Наразі вказаний перелік не є вичерпним і може бути доповнений у процесі обговорення», – заявили у міськраді.

Згідно з викладеним реєстром, окрім Лубен планується українізувати вулиці, провулки та тупики у сусідніх селах: Березівка, Березоточа, Висачки, Вищий Булатець, Вільшанка, Вовчик, Войниха, В'язівок, Засулля, Ісківці, Калайдинці, Мацківці, Михнівці, Новаки, Олександрівка, Оріхівка, Піски, Покровське, П'ятигірці, Снітин, Солониця, Терни, Тернівщина, Тотчине, Халепці, Хорошки, Чуднівці та Шинківщина.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Україну слід негайно звільнити від усіх, особливо руйнівних, впливів "русского міра".

Читайте також:
Полтава
Ініціативна громадськість звернулася до влади з пропозицією увічнити нашу землячку, славетну українську акторку епохи німого кіно.
12 вересня, 18:35
Блоги
Але саме працями діячів так званої російської літератури зачитуються досі західні інтелектуали, бо вважають, що зможуть пізнати душу росіян.
27 серпня, 17:37
Полтава
Завдяки ініціативі "Останнього Бастіону" у Полтавській топоніміці вшановано пам'ять незламного борця за волю Ічкерії.
22 травня, 17:17
Політика
Будівля, де до лютого 2022 року знаходилося дипломатичне представництво країни-агресорки, слід зробити місцем пам'яті про злочини росіян.
22 квітня, 21:08
Світ
Поки тувинські чоловіки гинуть за вигаданий пропагандистами "русскій мір",  у них на батьківщині розгорнули справжню дерусифікацію.
12 квітня, 22:19
Опінії
Бути непотрібними світу московитами на споконвічній землі асимільованого фіно-угорського племені меря – така доля чекає на жителів РФ...
26 лютого, 18:12