Жителів Лубен закликали долучатися до перейменування вулиць

ПОЛТАВА
22 червня, 08:17
Жителів Лубен закликали долучатися до перейменування вулиць

Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.

Так, на сайті Лубенської міської ради з'явився відповідний документ, яким пропонується змінити назву понад 75 вулицям, провулкам і тупикам громади, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

У виконавчому комітеті вже створили робочу групу, члени якої визначили перелік урбанонімів і топонімів, що підпадають під дію чинного Закону України під №2265-IX.

«Обґрунтовані пропозиції щодо нових назв вулиць міста і населених пунктів нашої громади, зазначених у переліку, чекаємо до 15.07.2022 року на електронну адресу – [email protected] Наразі вказаний перелік не є вичерпним і може бути доповнений у процесі обговорення», – заявили у міськраді.

Згідно з викладеним реєстром, окрім Лубен планується українізувати вулиці, провулки та тупики у сусідніх селах: Березівка, Березоточа, Висачки, Вищий Булатець, Вільшанка, Вовчик, Войниха, В'язівок, Засулля, Ісківці, Калайдинці, Мацківці, Михнівці, Новаки, Олександрівка, Оріхівка, Піски, Покровське, П'ятигірці, Снітин, Солониця, Терни, Тернівщина, Тотчине, Халепці, Хорошки, Чуднівці та Шинківщина.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Україну слід негайно звільнити від усіх, особливо руйнівних, впливів "русского міра".

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Пам'ять першого президента вільної Чеченської Республіки Ічкерія увічнять у топоніміці багатостраждальної Харківської області.
04 грудня, 09:03
Політика
Український парламент ухвалив законопроєкт №7633 про заборону використання джерел інформації держави-агресора у галузі освіти.
01 грудня, 21:00
Війна
Як законно зносити пам’ятники російським ідолам
02 листопада, 12:55
Опінії
Цілком імовірно, що взнаки дається його минуле як продюсера олігархічного телеканалу "1+1". Хоча не слід відкидати й латентну українофобію.
04 жовтня, 08:09
Історія
Трубадур клаптикової імперії зла ефіопського походження поважно сидить у середмісті української столиці, а владі Києва знову не на часі.
28 вересня, 07:00
Політика
Обраний 3 роки 73% із тих, хто прийшов на дільниці, голова держави Україна на 150 добу російського вторгнення підігрує ворожій пропаганді.
23 липня, 18:18