Жителів Лубен закликали долучатися до перейменування вулиць

ПОЛТАВА
22 червня, 08:17
Жителів Лубен закликали долучатися до перейменування вулиць

Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.

Так, на сайті Лубенської міської ради з'явився відповідний документ, яким пропонується змінити назву понад 75 вулицям, провулкам і тупикам громади, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

У виконавчому комітеті вже створили робочу групу, члени якої визначили перелік урбанонімів і топонімів, що підпадають під дію чинного Закону України під №2265-IX.

«Обґрунтовані пропозиції щодо нових назв вулиць міста і населених пунктів нашої громади, зазначених у переліку, чекаємо до 15.07.2022 року на електронну адресу – [email protected] Наразі вказаний перелік не є вичерпним і може бути доповнений у процесі обговорення», – заявили у міськраді.

Згідно з викладеним реєстром, окрім Лубен планується українізувати вулиці, провулки та тупики у сусідніх селах: Березівка, Березоточа, Висачки, Вищий Булатець, Вільшанка, Вовчик, Войниха, В'язівок, Засулля, Ісківці, Калайдинці, Мацківці, Михнівці, Новаки, Олександрівка, Оріхівка, Піски, Покровське, П'ятигірці, Снітин, Солониця, Терни, Тернівщина, Тотчине, Халепці, Хорошки, Чуднівці та Шинківщина.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Україну слід негайно звільнити від усіх, особливо руйнівних, впливів "русского міра".

Читайте також:
Історія
Ріже вухо і серце крає! Оцю битву ми ведемо за Сєвєродонецьк чи Сіверськодонецьк, за місто на росії чи все-таки в Україні?..
16 червня, 19:18
Політика
Поки наші захисники боронять Україну від агресора на фронті, у тилу розгортається не менш запекле протистояння з ґебістами у рясах.
08 червня, 18:12
Політика
Проблема українського суспільства: у нас мислення досі лишається хворо-провінційним, другосортно-провінційним відносно Москви.
04 червня, 07:56
Політика
Центр управління та прийняття рішень самозваної "Української Православної Церкви (Московського патріархату)" на 100% знаходиться у Кремлі.
31 травня, 20:34
Політика
Гебістський проєкт під назвою Московський патріархат насмілився вимагати від України припинити "беззаконня на релігійному ґрунті".
15 травня, 08:09
Політика
Перефарбовані у синьо-жовті кольори рупори кремлівської пропаганди досі вірні українофобській натурі, просто зараз вигідно бути патріотом.
14 травня, 07:56