Житомирські десантники показали, як звільняють Донеччину

ВІЙНА
29.09.2022, 19:45
Житомирські десантники показали, як звільняють Донеччину

9 років поспіль буремний Схід України не по зубах московитським окупантам, котрі попри багатотисячні втрати досі марно мріють про анексію.

Свідченням є відеозвіт із зони проведення бойових дій проти росіян, який виклали на Facebook-сторінці 95 Окремої десантно-штурмової бригади.

Зазначається, що вказаний підрозділ Збройних Сил України за підтримки суміжних з'єднань спільно знищили оскаженілого противника, який намагався чинити опір на Півночі Донеччини.

«Не дивлячись на потужну агонію російських загарбників, наш танковий полк, артилерія та мотострілецькі загони не залишили ворогу жодного шансу. Противник із-поміж кадрових військовослужбовців збройних сил російської федерації був частково оточений нами, а затим йому завдано вогневого ураження. Місцеві ж мешканці гукали: "Дякували Богу, що ви прийшли". Можна сказати, що у цьому визволеному населеному пункті поставлену командуванням задачу виконано. Готуємося до наступного завдання», – відзвітували житомирські десантники з 95 ОДШБр.

Також українські захисники попередили, що продовжать і надалі вичищати вогнем рідну землю від московитських зайд, яких ніхто сюди не кликав.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ЗСУ не дають російським окупантам закріпитися на Півночі Луганщини.

Читайте також:
Політика
Торік ресурсна федерація московії перейшла Рубікон, наблизившися до розпаду. Першими, хто вийде з її складу, буде Чечня з сусідами...
31 січня, 09:13
Війна
Дорога через Маріуполь і Мелітополь до Криму – це так званий сухопутний міст, який з'єднує півострів із материком
22 січня, 10:30
Політика
Очільник об'єднаного Комітету начальників штабів США зробив важливу заяву після завершення сьогоднішньої зустрічі у Рамштайні.
20 січня, 19:12
Війна
Противнику лише вдалося частково досягти мети у Донецькому операційному районі
31.12.2022, 18:43
Світ
Окупований з 1992 року росіянами сепаратистський регіон на Лівому березі Дністра має бути повернутий законному власнику, тобто Кишиневу.
24.12.2022, 21:34
Війна
Українські захисники не ймуть віри від здивування при виявленні знахідок, залишених окупаційно-терористичним контингентом РФ.
14.12.2022, 18:27