ЗСУ не залишать Авдіївку — полковник Штупун

ВІЙНА
31.10.2023, 11:01
ЗСУ не залишать Авдіївку — полковник Штупун

На найбільш укріплених позиціях Донеччини українські захисники успішно відбивають атаки ворога. Росіяни прагнуть захопити Авдіївку.

Кремль поставив завдання до кінця поточного року будь-якими способами заволодіти містом. Однак українське вояцтво не збирається виходити з Авдіївки, попри ймовірність оточення.

Про це заявив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун. З його слів, на Авдіївському відтинку фронту наразі зосереджено до 40 тисяч окупантів і до 300 російських танків.

Полковник Штупун наголошує — кількість боєзіткнень за Авдіївку наразі менша, ніж за сусідню Мар'їнку, якої за фактом вже не існує як населеного пункту. Вочевидь, схожа доля очікує і на багатостраждальну Авдіївку.

«Там напруга вже не спадає досить довго. Наприклад, вчора активність ворога на Мар'їнському напрямку була навіть більша, ніж на Авдіївському. Біля Мар'їнки щодня фіксується 20-25 спроб штурмувати наші позиції.

Наразі ворог залишається без успіху, втрачає особовий склад, деяку техніку і відходить назад. Але весь час знову намагається йти вперед. Щодо Авдіївки: ніхто не збирається звідти відходити», — повідомив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку.

Насамкінець слід зауважити, що росія посилає солдатів і техніку у самогубні «м'ясні штурми» на мінні поля, що в околицях Авдіївки. Катастрофа для ворога невідворотна, але розтягнута у часі.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Писано по гарячих слідах, поки відхід Сил оборони України з Авдіївки не спогади, а реальність позаминулої ночі.
20 лютого, 07:16
Війна
Прохання до адептів паніки та посипання попелом голови: сидіть рівно, намотавши соплі на кулак! Сльози нашим захисникам не допоможуть.
16 лютого, 20:30
Війна
Промисловий населений пункт по сусідству з окупованим Донецьком майже 10 років чинить спротив російській агресії. Ситуація там напружена.
11 лютого, 10:26
Війна
За минулу добу українські захисники відбили понад 20 ворожих атак на Авдіївському напрямку. На Східному фронті знову гаряче як ніколи досі.
24.11.2023, 11:04
Війна
Українські захисники показали, як ювелірно проріджують нескінченний потік окупантів. Донеччина ніяк не хоче коритися росіянам.
23.11.2023, 20:00
Війна
Місто, якого вже немає. Місто, де розстріляні артилерією, танками та авіацією безлюдні багатоповерхівки стали нагадуванням про війну.
17.11.2023, 16:34