100 днів незламності України: ми вистояли й перейшли у контрнаступ, – нардеп Роман Костенко

ВІЙНА
03 червня, 18:22
100 днів незламності України: ми вистояли й перейшли у контрнаступ, – нардеп Роман Костенко
Фото: Reuters

Українці змусили поважати себе як ворогів із росії, так і весь світ, де нарешті зрозуміли: ми – окремий, національно згуртований народ.

Про це у прямому етері загальнонаціонального марафону на телеканалі "Рада" заявив народний депутат IX скликання Роман Костенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами парламентаря з фракції "Голос", який нині перебуває у зоні бойових дій як доброволець Сил оборони України, тільки завдяки нашим хоробрим захисникам вдалося стривати новітню багатотисячну російську навалу.

«Хотілося б сказати два слова про 100 днів війни: це – заслуга кожного військовослужбовця! Кожного громадянина, кожного волонтера, кожного журналіста. Скажімо – всього українського народу. В тому, що ми 100 днів б'ємо ворога і показуємо всьому світу, що Україна – це незалежна держава, яка готова битись за свою незалежність. Я думаю, що за цей час – за ці 100 днів – ми показали світу свою тягу до суверенності та незалежності більше, ніж 30 років до цього ми показували взагалі», – зазначив Роман Костенко.

Водночас народний обранець уточнив, що подальші успіхи української армії включно з нашою спільною перемогою залежить від єдності, яку ворог прагне похитнути всіма доступними в його арсеналі методами.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що прифронтове місто Бахмут у Донецькій області – справжня столиця світової нірвани.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Україні буде важко, але навіть повна мобілізація не допоможе Кремлю. Просто всім нам слід ще більше допомагати своїм захисникам.
24 вересня, 19:05
Опінії
Якщо у нас у країні з'явиться більше воїнів і менше потенційних жертв, то ізюмські та бучанські мученики померли не дарма.
20 вересня, 09:24
Виміри
Сім'я Анатолія Степановича Мельника з першого дня війни опікується військовими, які захищають Україну від російської навали
19 вересня, 18:25
Історія
75 років тому у Києві народився маловідомий нині український правозахисник, літературознавець і перекладач, якого закатували окупанти.
17 вересня, 20:00
Опінії
Вся нація повинна стати ЗСУ і вести боротьбу за незалежність.
16 вересня, 13:05
Опінії
Колесо добрих новин перекотилося поверхнею води на лівий берег річки Оскіл. І за результатами дня низку населених пунктів звільнено.
13 вересня, 19:27