100 днів незламності України: ми вистояли й перейшли у контрнаступ, – нардеп Роман Костенко

ВІЙНА
03.06.2022, 18:22
100 днів незламності України: ми вистояли й перейшли у контрнаступ, – нардеп Роман Костенко
Фото: Reuters

Українці змусили поважати себе як ворогів із росії, так і весь світ, де нарешті зрозуміли: ми – окремий, національно згуртований народ.

Про це у прямому етері загальнонаціонального марафону на телеканалі "Рада" заявив народний депутат IX скликання Роман Костенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами парламентаря з фракції "Голос", який нині перебуває у зоні бойових дій як доброволець Сил оборони України, тільки завдяки нашим хоробрим захисникам вдалося стривати новітню багатотисячну російську навалу.

«Хотілося б сказати два слова про 100 днів війни: це – заслуга кожного військовослужбовця! Кожного громадянина, кожного волонтера, кожного журналіста. Скажімо – всього українського народу. В тому, що ми 100 днів б'ємо ворога і показуємо всьому світу, що Україна – це незалежна держава, яка готова битись за свою незалежність. Я думаю, що за цей час – за ці 100 днів – ми показали світу свою тягу до суверенності та незалежності більше, ніж 30 років до цього ми показували взагалі», – зазначив Роман Костенко.

Водночас народний обранець уточнив, що подальші успіхи української армії включно з нашою спільною перемогою залежить від єдності, яку ворог прагне похитнути всіма доступними в його арсеналі методами.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що прифронтове місто Бахмут у Донецькій області – справжня столиця світової нірвани.

Читайте також:
Опінії
Так було завжди. Поважають лише сміливих. Дослухаються тільки до впливових. І зважають лише на сильних.
вчора, 08:11
Політика
Повномасштабна війна — завжди каталізатор для глибинних соціальних змін. А отже, і формування нового порядку денного нації.
17 лютого, 07:14
Опінії
Не поховали вчасно совок, тому пожинаємо плоди комуняк. Під їхнім керівництвом існувала Україна, під їхню музику довго танцювали українці.
16 лютого, 08:12
Політика
Всупереч усім викликам і негараздам Україна унікальна саме зараз для глобальної «цивілізованої» цивілізації. Це не пафос, а реальність.
12 лютого, 14:54
Світ
Їх свідомо таврували терористами, применшуючи роль у визвольній війні Палестини проти Ізраїлю. Нині ж вони рішуче диктують умови сіоністам.
07 лютого, 21:47
Опінії
Україна має багаті традиції воєнного мистецтва
30 січня, 17:07