Або українська нація зціпить зуби, або шашлики готуватимуть росіяни у Карпатах

ВІЙНА
07 січня, 12:06
Або українська нація зціпить зуби, або шашлики готуватимуть росіяни у Карпатах
Фото: Авангард

Добровольці та мотивовані фронтовики закінчуються. Стримувати навалу російських окупантів стає дедалі важко, майже неможливо.

Таку думку безпосередньо з окопів висловив військовослужбовець Збройних Сил України, керівник-засновник молодіжної організації «Авангард», фронтовик Євген Врядник. З його досвіду, у війську досі існує доволі тоненька верства добровольців, які, незважаючи ні на що, підтримують високий бойовий дух та мотивацію, але це не на довго.

Для підтримки та надання додаткової наснаги таким людям, щоби вони могли рухатися не тільки на внутрішній впевненості, а завдяки позитивному, цілком матеріальному, заохоченню, зовсім не потрібна пропаганда. Євген Врядник наголошує, словом ситим не будеш, особливо «Зелемарафоном».

«Скажу, як є: ми мусимо мати свого роду «варваризацію» підходу до війни. Відтак оборонної риторики недостатньо, як і слів про відвоювання територій. Звісно, ця верства — здебільшого ті, хто в інших умовах сидів би у криївках до останнього, але якщо є бажання перемогти, то потрібно залучення ресурсів та зміна підходу до сприйняття війни. Дійсно потрібне суттєве підвищення зарплати армійцям, система премій, щоби платня у війську була, наприклад, вдвічі більшою, аніж зараз.

А ще було б файно, якби держава офіційно та легально за нормальний, достойний кошт викупала трофеї в бійців — вони мали б більше хижацьких настроїв. І це вже не кажучи про, знову ж таки, хоча б напівофіційне повноцінне вивищення касти войовників у суспільстві. Гірка правда в тому, що або українська нація зробить все, аби визнати цю верству як хижаків та дати їм справді «наживатися» на війні — або, на жаль, може продовжитись спад навіть залишків мотивації,  і доведеться спиратися лише на дисципліну», — слушно зауважив фронтовик.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, що головнокомандувачу ЗСУ доповідають брехуни, адже ситуація на фронті, м'яко кажучи, катастрофічна. Паркетне офіцерство і генералітет нехтують правами солдатів заради зірочок на погонах та нагород.

Читайте також:
Війна
Наша кількість мусить переростати в якість. Тобто, більше нас — менше кривавого багна і жертв, бо так працює справжня війна.
09 січня, 08:09
Війна
Крім війни на землі, у повітрі й воді, йде світоглядна битва в інформаційному, духовно-ідеологічному просторі. Гуртуймося, це все на довго.
25.12.2023, 12:34
Війна
Будьмо відверті: ми всі хочемо найшвидше закінчення війни. Проте ворог підступний і не по лише нас доки ми його не знищимо!
19.12.2023, 20:32
Війна
Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.
20.11.2023, 11:47
Війна
Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.
14.07.2023, 17:53
Опінії
Українські спецпризначенці успішно нищать і трофеять ворожу військову техніку та різнорідне озброєння. "Моссаду" про таке не снилося.
13.07.2023, 21:29