Безграмотні селяни та дачники України вбивають безневинних кротів

01.05.2023, 21:19
Безграмотні селяни та дачники України вбивають безневинних кротів

Серед вітчизняних громадян, які займаються рільництвом і землеробством від совєцьких часів лишилося жорстоке ставлення природи.

Про це повідомили у Київському еколого-культурному центрі (далі КЕКЦ – прим. ред.), представники якого нещодавно опитали 100 сільських мешканців у Київській і Черкаській областях.

З'ясувалося, що всі без виключення респонденти переконані у наступному хибному твердженні, – кроти їдять коріння рослин, а тому цю дику тварину потрібно вбивати.

«Це приклад жахливої екологічної неграмотності та жорстокості, а також велика помилка. Чому? Бо кріт відноситься до комахоїдних, тому всі розповіді про те, що він нібито харчується корінням овочів, є дурістю», – наголосили представники КЕКЦ.

Вітчизняні екологи та природоохоронці зазначають, що кроти так само не можуть їсти коріння, як кози – м'ясо, адже навпаки приносять селянинові на городі величезну користь, харчуючися шкідливими комахами та їхніми личинками.

«Кріт їсть хрущів, ведмедку, коваликів і гусениць. Тобто, якраз тих, хто поїдає городину без попиту врожай. Однак безграмотне сільське населення у всьому звинувачує крота і знищує його найжорстокішими способами (за допомогою отрут, капканів, газів тощо). Для того, щоби потім ведмедки та личинки хрущів жерли врожай цих безграмотних людей. Просто "геніально", чи не так?», – слушно питаються у КЕКЦ.

Також важливо додати, кроти корисні тим, що не тільки поїдають шкідників, а й перемішують і розпушують ґрунт, який добре вентилюється, а через їхні ходи зайва вода йде під землю.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що багато людей, купуючи пуховики або інші речі з пуху не замислюються, що спонсорують жорстокість по відношенню до тварин.

Читайте також:
Життя
Ці тварини доволі соціалізовані та мають власну мову. А ще — вірні один одному до скону, готові битися за свою зграю навіть на самоті...
08 лютого, 20:25
Життя
Видалення кігтів непропорційно впливає на їхні м’язи порівняно з їхніми меншими побратимами
02.08.2023, 09:05
Життя
Британські науковці змогли встановити, що деякі кенгуру, які вимерли, могли не використовувати стрибки для пересування суходолом.
23.06.2023, 16:00
Життя
Дорослі коні часто можуть спати лише 5 годин на день, і більшу частину цього сну вони можуть отримати стоячи.
07.06.2023, 12:15
Світ
У дику природу материкової Австралії повернувся раніше втрачений вид тварин – беттонґи, які схожі на кенгуру, але мають розмір кролика.
22.05.2023, 20:41
Життя
А чи знали ви, що в індіанських культурах Америки вовк – провідна тотемна істота, як, до слова, й у тюркських народів Євразії.
05.03.2023, 21:29