Башкири формують власну армію на базі ЗСУ

СВІТ
04.09.2023, 20:22
Башкири формують власну армію на базі ЗСУ

Існування такої мілітарної структури має доповнити громадсько-політичну діяльність національного руху башкортів реальним змістом.

Башкирський Національний Комітет, який вимушено перебуває закордоном через репресії, оголосив про створення свого війська – Башкирської армії визволення (Башҡорт азатлыҡ армия).

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на чинного лідера башкортських самостійників Руслана Габбасова.

Фактично, поява повноцінної армії поневоленого Москвою народу демонструє наявність альтернативного шляху розвитку іншим, їхнім сусідам у Надволжі: мокшанам, татарам, удмуртам, ерзянам, марійцям.

Зі слів пана Габбасова, «своє національне військо життєво потрібне кожній нації, яка воліє здобути свободу і вийти зі складу РФ, бо незалежність ніхто не дарує – її здобувають», найчастіше, – зі зброєю у руках.

Окремо слід додати, башкорти (вони ж башкири – прим. ред.) стали першим народом майбутньої ПостРосії, котрі оголосили про створення саме власної армії, а не окремого підрозділу у складі Збройних Сил України.

На сьогодні кілька боєздатних підрозділів мають виключно ічкерійці та білоруси, татари з ерзянами й інгушами навпаки розпорошені по фронту і не об'єднані у національні структури через малу чисельність.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Кремль готує нову мобілізацію чоловіків зі складу корінних народів РФ, яка почнеться вже у жовтні.

Башкири формують власну армію на базі ЗСУ_1
Читайте також:
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
вчора, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02