Bild: країни Балтії — наступна ціль РФ

СВІТ
11 лютого, 16:31
Bild: країни Балтії — наступна ціль РФ
Фото: Bild

Ресурсна федерація московії цілком здатна «блискавично» захопити Естонію, Латвію та Литву. Питання лише у тому, коли це станеться.

Невтішні прогнози в інтерв'ю німецькому виданню Bild озвучив фаховий військовий оглядач, професор Університету Бундесверу у Мюнхені пан Карло Масала. Він переконаний, що московити за рік-два окупують країни Балтії, розширивши на них свою «ядерну парасольку».

Аналітик прокоментував чергові ядерні погрози теперішнього диктатора путіна та його постійно п'яної маріонетки мєдвєдєва. Зазначається, що у разі конфлікту РФ проти НАТО агресором зі Сходу «будуть використані балістичні та крилаті ракети зі спеціальними боєголовками».

 «Це провокаційне послання росії слід розуміти не як план війни проти НАТО, але негайне застосування ядерної зброї у разі війни. Саме в цьому полягає небезпечна логіка. Мєдвєдєв чітко дає зрозуміти саме те, чого багато хто побоюється у нас на Заході: у разі нападу росії на країни Балтії, Москва може розширити на Естонію, Латвію та Литву власну «ядерну парасольку», бо вважатиме їх своїми.

Таким чином, відбудеться спроба відлякати НАТО від захисту трьох балтійських республік. Попередження про війну на Заході грають на руку росіянам в їхній внутрішній політиці. Тому що НАТО — це корисний образ ворога, що дозволяє згуртувати більшість росіян навколо підтримки війни проти України. Нові згадки про російську ядерну зброю — спроба посіяти страх і паніку на Заході», — зазначив Карло Масала.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як усе гучніше на Заході, особливо в Європі, звучать слова про озброєну відсіч агресору. Миритися із діями росії скоро буде невелика меншість.

Читайте також:
Світ
Воєнна агресія спровокована Москвою проти України, катастрофічною для обох країн. Однак жертва завжди страждає більше за нападника.
14 квітня, 07:00
Війна
У Кремлі добре усвідомлюють схильність НАТО берегти своїх військових і цивільних Тож у РФ може виникнути стимул застосувати ядерну зброю.
08 березня, 19:04
Війна
Московські стратеги ніколи не відмоляться від імперських зазіхань на землі сусідів. Люди їх турбують менше за все.
04 березня, 08:27
Життя
38% тропіків Південної Америки може не просто перебудуватись на інший тип екосистеми, а цілковито деградувати. Із цим треба щось робити.
26 лютого, 06:09
Війна
Кремлівський агресор не вгомониться, доки не підкорить усю Україну. Але наразі для цього окупантам усе ще бракує сил і засобів.
04 лютого, 14:53
Економіка
Великі гроші — велика спокуса і великі амбіції. А їх, як відомо, не бракує китайському комуністичному диктаторові Сі Цзіньпіну.
10 січня, 19:06