Бої за Вугледар були відволіканням наших сил від Бахмута, – фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
12 лютого, 18:13
Супутникові кадри околиць Вугледару (10.II.2023)
Супутникові кадри околиць Вугледару (10.II.2023)
Фото: Facebook

Збройні Сили України мають план із масштабного знекровлення російських окупантів. Деяким медійникам краще помовчати!

На тижні головний редактор видання "Цензор.Нет" Юрій Бутусов казав, що Вугледар нібито – «це ключовий пункт оборони ЗСУ і бої за нього вирішать долю війни».

Будьмо відвертими, він – такий собі експерт зі стратегії в якій анічогісінько не тямить. Але пригледьмося уважніше до цього відтинку фронту...

Що ж, у московитів пропагандисти вже говорять про справжню (увага!) Вуглегірську катастрофу. Їхній наступ не просто відбитий чи захлинувся, ні!

Зведені підрозділи ЗСУ зуміли завдати повної поразки наступальним силам противника. І всього за кілька днів боїв майже під нуль винищена 155 бригада м'ясної морської піхоти Тихоокеанського флоту Московії.

Інтернетом гуляють дійсно страшні відео її розгрому: спалені танки, БМП, БТР, БМД, БРДМ – прямо десятками. Знову ставляться рекорди по киданню башт бронетехніки на дальність і висоту.

На мінних полях поряд із Вугледаром уся ворожа бронетехніка підривається пачками, Донецький степ завалений трупами. Мехводи БМП у паніці виводять із-під обстрілу свої машини просто по своїй же піхоті, яка намагалася ховатися за їх бронею.

Елітна бригада ворога знищена! За кадром чути сміх і здивовані вигуки наших солдатів, які віри не ймуть своїм очам від тих картин.

Не краще справи у московитів і на інших ділянках битви за Вугледар, тож, щó там із переломом і доленосністю, пане Бутусов? Як пишуть самі ж московити, «задачею наступу на Вугледар було відволікання наших сил від Бахмута», але це завдання ворогом виконане не було.

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць підрозділу Територіальної оборони міста Дніпро

Читайте також:
Війна
Російське міністерство нападу та агресії мобілізувало понад 350 тисяч чоловіків, аби захопити село Курдюмівка і болота під Кремінною.
07 квітня, 17:47
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент зазнав занадто великих втрат у живій силі та техніці, аби здійснити навіть оточення міста.
24 березня, 18:56
Опінії
Нехай Сонце посміхається невтомним продовжувачам справи м'язистого Арея. Фарту та оберегу від степової української Оранти!
19 березня, 16:01
Опінії
Білі ходять перші та перемагають, або хто успішніше контратакує
12 лютого, 17:25
Опінії
Між військовослужбовцями російсько-окупаційних військ і так званих найманців ПВК «Вагнера» була повна відсутність координації та взаємодії»
07 лютого, 11:05
Війна
росія використовує територію Білорусі для підготовки мобілізованих солдатів
02 лютого, 13:15