Британський уряд оголосив війну кремлівській пропаганді

СВІТ
20 березня, 19:17
Британський уряд оголосив війну кремлівській пропаганді

У Великій Британії створили спеціальний урядовий підрозділ по боротьбі з кремлівською пропагандою та дезінформацією під назвою GIC.

Такі відомості з посиланням на власні джерела виклало провідне видання Туманного Альбіону "The Telegraph", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що до складу новосформованого підрозділу увійшли 35 співробітників трьох міністерств (оборони, закордонних і внутрішніх справ) та інших урядових структур, зокрема розвідки.

«Фахівці GIC здійснюватимуть аналіз дезінформації, яку продукує Кремль, консультуватимуть владні структури та відомства Великої Британії, готуватимуть звіти для розсилки союзникам по НАТО та ЄС. Також зібрана інформація передаватиметься членам альянсу розвідок "П'ять очей", а саме Австралії, Канаді, Новій Зеландії та США», – йдеться у матеріалі видання "The Telegraph".

Крім того, після блокування Кремлем західних соціальних мереж, британці вирішили створити власні анонімні сторінки на просторах "вКонтакте" задля того, щоби більшість жителів Московії дізнавалися правду.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що таємна служба розвідки Великої Британії вважає російську недодержаву Пуйла головною глобальною небезпекою.

Читайте також:
Світ
Агресивні дії росії в Україні та прихована підтримка війни з боку комуністичного Китаю не лишилися не поміченими у країнах Далекого Сходу.
16 травня, 18:02
Світ
Державна рада Фінляндської республіки займатиметься просвітництвом російськомовних громадян щодо кремлівського нападу на Україну.
18 березня, 21:28
Опінії
Телевізор ніколи не замінить холодильник. І кремлівський бункерний щур мав би на це зважати, але поставив усе на кін і пішов va banque.
09 березня, 13:00
Опінії
"Всіх розстріляють і посадять якесь російське опудало на Банкову..."
14 лютого, 20:05
Опінії
Українська закордонна розвідка зазнала непоправних втрат...
21 січня, 10:36