Алею Лісівників-Учасників АТО/ООС відкрили на Полтавщині

ПОЛТАВА
15 липня, 08:18
Алею Лісівників-Учасників АТО/ООС відкрили на Полтавщині
Фото: Facebook

На території Зіньківської громади постала нова зелена зона у пам'ять про полеглих смертю хоробрих на Сході України Героїв-Лісівників.

Відповідний фотозвіт оприлюднив народний депутат України Верховної Ради IX скликання Олексій Устенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що крім висаджених молодих дерев місцевість також облаштували лавками для відпочинку, встановили вказівники та смітники.

«Алея Пам'яті Лісівникам-Героям АТО (ООС) в Зінькові. Це місце об'єднало працівників лісництва, школярів і мешканців, адже дбають про неї вони спільно. Хочу нагадати, що сьогодні багато лісівників продовжують захищати нашу землю. Шануємо наших Героїв!», – прокоментував подію Олексій Устенко.

Водночас нардеп уточнив, що лісова галузь Полтавщини – це не лише планова висадка дерев, адже дбати про ліс – означає дбати про майбутнє країни, зокрема й увічненням Чину полеглих воїнів.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що селяни Пирятинської громади під час ярмарку зібрали кошти для підтримки Збройних Сил України.

Алею Лісівників-Учасників АТО/ООС відкрили на Полтавщині_1
Читайте також:
Новини
Головнокомандувач Збройних Сил України ініціював присвоєння полеглому воїну Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" звання Героя.
06 серпня, 08:18
Історія
В історії нашого східного сусіда занадто багато криваво чорних сторінок і білих плям, про які росія воліла б забути й стерти з пам'яті.
02 серпня, 07:07
Книги
Нащадок воїна з армії Карла XII, який бився з московитами під Полтавою – 32-річний Каролус Льофроос, – повернув українцям борг пращура.
18 липня, 08:18
Політика
Полеглий у бою на Ізюмському напрямку воїн Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" друг "Хаммер" має бути увічнений у топоніміці.
13 липня, 18:18
Політика
Уродженця Бережан і невтомного, радикального барда-нонконформіста сучасності Юрія Дадака на псевдо "Руф" увічнили у топоніміці Львова.
01 липня, 07:56
Опінії
Далеко від зони бойових дій українці намагаються уникати згадок про війну. Ба більше, вони почали уникати навіть самого цього слова.
22 червня, 19:27