Алею Лісівників-Учасників АТО/ООС відкрили на Полтавщині

ПОЛТАВА
15.07.2022, 08:18
Алею Лісівників-Учасників АТО/ООС відкрили на Полтавщині
Фото: Facebook

На території Зіньківської громади постала нова зелена зона у пам'ять про полеглих смертю хоробрих на Сході України Героїв-Лісівників.

Відповідний фотозвіт оприлюднив народний депутат України Верховної Ради IX скликання Олексій Устенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що крім висаджених молодих дерев місцевість також облаштували лавками для відпочинку, встановили вказівники та смітники.

«Алея Пам'яті Лісівникам-Героям АТО (ООС) в Зінькові. Це місце об'єднало працівників лісництва, школярів і мешканців, адже дбають про неї вони спільно. Хочу нагадати, що сьогодні багато лісівників продовжують захищати нашу землю. Шануємо наших Героїв!», – прокоментував подію Олексій Устенко.

Водночас нардеп уточнив, що лісова галузь Полтавщини – це не лише планова висадка дерев, адже дбати про ліс – означає дбати про майбутнє країни, зокрема й увічненням Чину полеглих воїнів.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що селяни Пирятинської громади під час ярмарку зібрали кошти для підтримки Збройних Сил України.

Алею Лісівників-Учасників АТО/ООС відкрили на Полтавщині_1
Читайте також:
Історія
Геройський Чин крізь призму часу, який по сьогодні надихає на борню за свободу і державність. Вклонімося незламним карпатським січовикам!
15 березня, 16:38
Виміри
Борця за волю України, майданівця і добровольця Тараса Бобанича на позивний "Хаммер" нарешті відзначено нагородою, посмертно.
14 березня, 21:29
Світ
Пам'ять про розстріляного торік у грудні снайпера 119 окремої бригади Територіальної оборони Чернігівщини закарбують у топоніміці.
13 березня, 20:25
Історія
З нагоди 209-ї річниці від Дня народження славетного українського поета, письменника, митця і пророка нації.
09 березня, 16:51
Світ
Сьогоднішня РФ, як і колись СССР, – Колос на глиняних ногах. Обидва державні утворення є прямими спадкоємцями Російської імперії.
05 березня, 20:01
Історія
4 березня 1920 року під час I-го Зимового походу Армія Української Народної Республіки провела успішну операцію на Гайворонщині.
04 березня, 17:30