Алею Лісівників-Учасників АТО/ООС відкрили на Полтавщині

ПОЛТАВА
15 липня, 08:18
Алею Лісівників-Учасників АТО/ООС відкрили на Полтавщині
Фото: Facebook

На території Зіньківської громади постала нова зелена зона у пам'ять про полеглих смертю хоробрих на Сході України Героїв-Лісівників.

Відповідний фотозвіт оприлюднив народний депутат України Верховної Ради IX скликання Олексій Устенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що крім висаджених молодих дерев місцевість також облаштували лавками для відпочинку, встановили вказівники та смітники.

«Алея Пам'яті Лісівникам-Героям АТО (ООС) в Зінькові. Це місце об'єднало працівників лісництва, школярів і мешканців, адже дбають про неї вони спільно. Хочу нагадати, що сьогодні багато лісівників продовжують захищати нашу землю. Шануємо наших Героїв!», – прокоментував подію Олексій Устенко.

Водночас нардеп уточнив, що лісова галузь Полтавщини – це не лише планова висадка дерев, адже дбати про ліс – означає дбати про майбутнє країни, зокрема й увічненням Чину полеглих воїнів.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що селяни Пирятинської громади під час ярмарку зібрали кошти для підтримки Збройних Сил України.

Алею Лісівників-Учасників АТО/ООС відкрили на Полтавщині_1
вибір редакції
Читайте також:
Історія
Москва завжди була і досі лишається головною загрозою для континентальної безпеки в Європі. Історія неодноразово це доводила.
30 листопада, 16:00
Політика
Відповідна постанова опублікована на офіційному сайті верховного старійшини (суспільно-політичного лідера) ерзянського народу.
28 листопада, 18:01
Історія
Цілком очевидно, що Владімір Путін завершить земну путь, якщо не у калюжі власної сечі, то з простріляною скронею. Його кінець близько...
30 жовтня, 20:30
Історія
Коли німці виходили з Кременця, моїй хресній було шість років, мамі – три. Вони були малими й не знали такого слова – окупація.
20 жовтня, 20:54
Полтава
Все, чим запам'яталися жителям Полтавщини сталінські шуліки Ніколай Ватутін і Алєксєй Зигін, – залили наш край кров'ю мільйонів українців.
20 жовтня, 09:18
Опінії
В Україні закоренився непробивний наратив, що "одним – війна, іншим – мати рідна". Життя віддають найкращі, непотріб залишається при владі.
14 жовтня, 08:01