«Дом» Зеленського відповість за «російський» Крим

ПОЛІТИКА
01 жовтня, 11:24
«Дом» Зеленського відповість за «російський» Крим
Фото: Телеканал "Дом"

Російськомовний державний телеканал, який існує за гроші українських платників податків, покарають за порушення чинного законодавства.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на сайті Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Зазначається, що причиною винесення офіційного попередження телеканалу "Дом" стала демонстрація ним 5 липня поточного року мапи Кримського півострова як частини РФ.

«Зображення Криму "російським" у національному етері сприяє визнанню окупації української території країною-агресором. Цей факт засвідчив моніторинг і перевірка Національної ради. Крім того, поява мапи з "російським" Кримом в ефірі державного телеканалу привернула увагу народних депутатів України та Служби безпеки України. Вони звернулися до Національної ради, щоби вона відреагувала на такий інцидент. Трансляція мапи, на якій український Крим зображено частиною іншої держави, могла бути сприйнята глядачами телеканалу "Дом" так, що Кримський півострів не входить до складу України. Це суперечить конституційним положенням про суверенітет, унітарність і територіальну цілісність нашої держави», – йдеться у заяві Нацради з питань телебачення та радіомовлення.

Назагал доволі дивним виглядає назва державного каналу "Дом", який мовить на окуповані території Криму, Донеччини та Луганщини, адже українською буде "Дім" і ніяк інакше.

Відтак постає цілком логічне питання: на яку аудиторію та які наративи просуває цей ЗМІ, коли він не тільки ігнорує чинне законодавство України, а й норми української мови, підлаштовуючися під популістську тезу "какая разніца"?

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", кремлівські окупанти захоплюють Маріуполь і Харків... поки що ротом.

вибір редакції
Читайте також:
Наближену до президента Емануеля Макрона промислову корпорацію "Lafarge" викрили на співпраці з ісламськими терористами в Сирії.
08 листопада, 13:17
13 жовтня Нацрада ухвалить рішення про допуск і недопуск ГО до участі в конференції з обрання члена наглядової ради НСТУ
06 жовтня, 16:43
Але росЗМІ вже не перший рік лякають довірливих росіян холодними та голодними бунтами в Україні.
17 січня, 19:58
Натомість є поширення телевізійного та радіосигналу з території Криму.
08.12.2020, 19:22
Головною причиною зростання агресії у кінці цього року є напружена кампанія з місцевих виборів.
08.12.2020, 17:18
Але є думка, що за долю Івана Вікторовича не варто турбуватися.
18.11.2020, 18:30