Економіка росії перебуває в стадії жорсткої турбулентності

ЕКОНОМІКА
22.12.2022, 06:09
Економіка росії перебуває в стадії жорсткої турбулентності

Стагнація і рецесія на тлі фронтових невдач в Україні стають безповоротною буденністю держави-агресорки, на порозі – стрибок інфляції.

Такі невтішні для РФ відомості оприлюднила у Facebook вітчизняна Служба зовнішньої розвідки, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наголошується на хаотичному розвитку російського народного господарства з непередбачуваними наслідками, як для промисловців із фінансистами, так і для аграріїв.

Через міжнародні санкції всі міністерства РФ перейшли до ручного режиму управління не лише цілими галузями економіки, а і підприємствами, а рішення часто приймаються у найкоротші терміни та без ґрунтовного аналізу.

Натомість заходи, вжиті кремлівськими чиновниками для допомоги одним підприємствам чи галузям, невідворотно негативно позначаються на інших, причому здебільшого фатально.

У результаті вкрай важливі рішення приймаються на московії з урахуванням сумнозвісних "відписок", які міністерства отримують від компаній, оскільки немає можливості сформувати аргументовану позицію.

Погіршує ситуацію ще й наявна відсутність релевантної статистики: розрахунки та котирування багатьох міжнародних агенцій тепер недоступні всередині РФ, а найбільші промислові підприємства прогнозовано перестали публікувати звітність.

Повний штиль у зв'язку з санкціями й для морської галузі – будівництво власного конкурентоспроможного риболовецького флоту росії перебуває у глибокої стагнації, терміни введення суден в експлуатацію зриваються, готовність замовлень становить 18-61%.

За таких обставин, переконані у Службі зовнішньої розвідки України, рибопромислові судна закінчать будувати в кращому випадку не раніше 2030-2031 років, краболови – у 2026-2030 роках.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що розпочате 24.II.2022 вторгнення призвело до найбільшого в історії падіння акцій російських компаній.

Читайте також:
Світ
Підробки елітних сортів сиру стали все частіше потрапляти на столи дорогих ресторанів і кухні пересічних європейців.
22 серпня, 17:53
Економіка
Попри повномасштабну війну і беззупинні бойові дії європейські торговці блакитним паливом активно користуються послугами українських сховищ.
08 серпня, 18:15
Світ
Новим директором відомого російського автомобільного заводу став етнічний німець і громадянин ФРН Ганс-Петер Мозер.
30 червня, 21:45
Політика
Підприємці вимагають зупинити хвилю корупції та рейдерських атак, яка накрила Україну.
28 червня, 11:00
Світ
Amazon оштрафували на $25 мільйонів через стеження за дітьми за допомогою Alexa
01 червня, 15:45
Світ
Поки Німеччина ліквідує атомні станції, Фінляндія навпаки розвиває цю галузь, альтернативну вуглеводням, украдених у корінних народів РФ.
18 квітня, 21:21