Економіка росії перебуває в стадії жорсткої турбулентності

ЕКОНОМІКА
22.12.2022, 06:09
Економіка росії перебуває в стадії жорсткої турбулентності

Стагнація і рецесія на тлі фронтових невдач в Україні стають безповоротною буденністю держави-агресорки, на порозі – стрибок інфляції.

Такі невтішні для РФ відомості оприлюднила у Facebook вітчизняна Служба зовнішньої розвідки, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наголошується на хаотичному розвитку російського народного господарства з непередбачуваними наслідками, як для промисловців із фінансистами, так і для аграріїв.

Через міжнародні санкції всі міністерства РФ перейшли до ручного режиму управління не лише цілими галузями економіки, а і підприємствами, а рішення часто приймаються у найкоротші терміни та без ґрунтовного аналізу.

Натомість заходи, вжиті кремлівськими чиновниками для допомоги одним підприємствам чи галузям, невідворотно негативно позначаються на інших, причому здебільшого фатально.

У результаті вкрай важливі рішення приймаються на московії з урахуванням сумнозвісних "відписок", які міністерства отримують від компаній, оскільки немає можливості сформувати аргументовану позицію.

Погіршує ситуацію ще й наявна відсутність релевантної статистики: розрахунки та котирування багатьох міжнародних агенцій тепер недоступні всередині РФ, а найбільші промислові підприємства прогнозовано перестали публікувати звітність.

Повний штиль у зв'язку з санкціями й для морської галузі – будівництво власного конкурентоспроможного риболовецького флоту росії перебуває у глибокої стагнації, терміни введення суден в експлуатацію зриваються, готовність замовлень становить 18-61%.

За таких обставин, переконані у Службі зовнішньої розвідки України, рибопромислові судна закінчать будувати в кращому випадку не раніше 2030-2031 років, краболови – у 2026-2030 роках.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що розпочате 24.II.2022 вторгнення призвело до найбільшого в історії падіння акцій російських компаній.

Читайте також:
Політика
Перемога крайньолівих сил, яких фінансує Кремль, викликала паніку. Франція може не дорахуватися мільйонів через виїзд платників податків.
14 липня, 10:27
Економіка
Збільшення грошової маси призводить до зростання цін (інфляції). Але очевидним цей взаємозв'язок стає за високого рівня пропозиції грошей.
24 червня, 13:43
Економіка
Відчуваєте швидкість нашого руху в ЄС та інвестиційну привабливість?
02 травня, 18:09
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43