Економіка росії перебуває в стадії жорсткої турбулентності

ЕКОНОМІКА
22.12.2022, 06:09
Економіка росії перебуває в стадії жорсткої турбулентності

Стагнація і рецесія на тлі фронтових невдач в Україні стають безповоротною буденністю держави-агресорки, на порозі – стрибок інфляції.

Такі невтішні для РФ відомості оприлюднила у Facebook вітчизняна Служба зовнішньої розвідки, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наголошується на хаотичному розвитку російського народного господарства з непередбачуваними наслідками, як для промисловців із фінансистами, так і для аграріїв.

Через міжнародні санкції всі міністерства РФ перейшли до ручного режиму управління не лише цілими галузями економіки, а і підприємствами, а рішення часто приймаються у найкоротші терміни та без ґрунтовного аналізу.

Натомість заходи, вжиті кремлівськими чиновниками для допомоги одним підприємствам чи галузям, невідворотно негативно позначаються на інших, причому здебільшого фатально.

У результаті вкрай важливі рішення приймаються на московії з урахуванням сумнозвісних "відписок", які міністерства отримують від компаній, оскільки немає можливості сформувати аргументовану позицію.

Погіршує ситуацію ще й наявна відсутність релевантної статистики: розрахунки та котирування багатьох міжнародних агенцій тепер недоступні всередині РФ, а найбільші промислові підприємства прогнозовано перестали публікувати звітність.

Повний штиль у зв'язку з санкціями й для морської галузі – будівництво власного конкурентоспроможного риболовецького флоту росії перебуває у глибокої стагнації, терміни введення суден в експлуатацію зриваються, готовність замовлень становить 18-61%.

За таких обставин, переконані у Службі зовнішньої розвідки України, рибопромислові судна закінчать будувати в кращому випадку не раніше 2030-2031 років, краболови – у 2026-2030 роках.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що розпочате 24.II.2022 вторгнення призвело до найбільшого в історії падіння акцій російських компаній.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Понад 95 тис. працівників технологічної сфери у світі втратили робочі місця з початку 2023 року
08 лютого, 10:05
Економіка
Енергетична залежність Будапешта від Москви впливає на санкційну політику Брюсселя, угорці мусять відмовитися від російських вуглеводнів.
03 лютого, 19:44
Економіка
Торік у грудні експорт російських товарів знизився на 25%, водночас імпорт зменшився на 9%, найбільше постраждала алкогольна галузь.
25 січня, 21:34
Світ
Після того, як ресторан відчинив свої двері, його 5 разів визнавали найкращим у світі у 2010, 2011, 2012, 2014 та 2021 роках.
12 січня, 13:55
Економіка
Або хіба ревуть можновладці спільно з олігархами, як державний бюджет повен по самі вінці?.. Тверезо про наболіле!
30.11.2022, 21:45
Економіка
Напередодні Держстат опублікував опитування щодо ділових очікувань та інших показників українських підприємств сектору промисловості.
15.11.2022, 07:34