ФСБ приховує важливі документи щодо вбивства адмірала Колчака

СВІТ
25 червня, 08:12
ФСБ приховує важливі документи щодо вбивства адмірала Колчака
Фото: Google

Продовжуючи справу своїх попередників, кремлівські ґебісти з Федеральної служби безпеки РФ не дозволяють історикам дізнатися правду.

Особливо, якщо йдеться про каральні операції більшовиків проти ідеолоґічних опонентів, зокрема і лідера так званого "білого руху" Алєксандра Колчака.

Днями, співробітники ФСБ відмовили естонському історику Ігорю Копитіну у наданні копій матеріалів кримінальної справи видатного російського адмірала, передає видання "Команда 29".

У спецслужбі Кремля зазначили, що вся документація по Колчаку була передана до прокуратури, але з якою метою це зроблено — поки не повідомляється.

На думку юристів, котрі допомагають дізнатися правду, ФСБ порушує права історика Ігоря Копитіна, ґарантовані однією зі статей Конституції РФ, законом "Про інформацію" і законом "Про архівну справу".

Вони вже звернулися до Мєщанського районного суду з вимогою зобов'язати Центральний архів ФСБ надати досліднику копії матеріалів кримінальної справи проти адмірала; жодної відповіді звідти наразі не має.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Республіці Комі на 94 році життя помер краєзнавець і відомий російський історик литовського походження Анатоліс Смілінґіс.

вибір редакції
Читайте також:
Король Карл XII мав особисте зобов'язання перед гетьманом Пилипом Орликом, укладене після смерті гетьмана Івана Мазепи.
09 вересня, 12:46
Наводиться перелік основних онлайн-баз даних, в яких кожен охочий може вільно шукати інформацію.
16 червня, 17:36
Це вже не перший випадок таких страт
вчора, 17:45
"AstraZeneca", "BioNTech", "Moderna", "Novavax" і "Pfizer" розпалюють безпрецедентну кризу у галузі прав людини.
вчора, 16:45
Підприємливі ділки з РФ взялися маркувати свою продукцію фінською мовою, щоби показати нібито високу якість, яка залишає бажати кращого.
вчора, 10:12