Газета Bild попередила про плани РФ напасти на ЄС і НАТО взимку 2024-2025

ВІЙНА
24.12.2023, 15:31
Газета Bild попередила про плани РФ напасти на ЄС і НАТО взимку 2024-2025
Фото: Bild

Німецькі журналісти не лякають, а попереджують європейців про реальну загрозу зі Сходу. Те саме раніше постійно робив і «Останній Бастіон».

Так, за повідомленням видання Bild, ресурсна федерація московії може напасти на об'єднану Європу вже за рік, тобто наприкінці 2024-го. Посилаючись на власне джерело у розвідувальній службі, наші західні колеги стверджують, що агресор завдасть удару тоді, коли «США перебуватимуть без лідера».

Фактично, мається на увазі короткочасний період (рівно у 2 місяці — прим. ред.) передачі влади попереднім президентом новообраному. У цей час коли Америка займатиметься виключно внутрішніми проблемами, європейські союзники по НАТО можуть опинитися сам на сам із росією.

Газетярі Bild переконані, що саме тоді США не зможуть вчасно й оперативно прийти на допомогу країнам-учасницям ЄС, особливо тим, які перебувають на Східному фланзі. Вочевидь під ударом Москви опиняться малі республіки Балтії та Польща з Фінляндією.

За словами співробітника розвідки ФРН, «російський режим сподівається, що колишній президент Дональд Трамп знову опиниться у Білому домі, оскільки за нього може статися все, що завгодно». Хоча оголошувати наперед невідомі результати виборів-2024 у США — невдячна справа.

Раніше німецький міністр оборони Борис Пісторіус заявив в інтерв'ю впливовому тижневику Die Welt am Sonntag, що його країні необхідно мати найкращу підготовку: «Зараз у нас є десь приблизно 5-8 років, щоби встигнути вишколити армію. За цей час ми повинні надолужити втрачене — як у збройних силах та у промисловості, так і всередині нашого суспільства».

Крім того, стало відомо, що Німеччина має намір до 2027 року передислокувати до Литви 4 тисячі солдатів Бундесверу. Вперше в історії ФРН на постійній основі буде розміщена ціла бригада на східному фланзі НАТО — поряд із російсько-білоруським кордоном, де вже чигає небезпека.

Міністр Пісторіус також закликає відновити обов'язковий військовий призов у Німеччині за прикладом Фінляндії, котра за минулі 10 років активно вишколює власне вояцтво. Фіни пам'ятають і добре знають, на щó здатен наш спільний східний сусід.

Голова Управління національної безпеки Польщі Яцек Сєвєра також не оминув увагою російську загрозу. Слідом за німецьким колегою урядовець заявив, що держави-учасниці НАТО на Східному фланзі повинні протягом 3-х наступних років підготуватися до можливої конфронтації із РФ.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що мантра «підтримувати Україну стільки, скільки треба», поширена західними політиками, це — самозаспокоєння. Стратегія на майбутнє відсутня, причому як у Києва, так і у Брюсселя з Вашинґтоном.

Читайте також:
Світ
Воєнна агресія спровокована Москвою проти України, катастрофічною для обох країн. Однак жертва завжди страждає більше за нападника.
14 квітня, 07:00
Війна
У Кремлі добре усвідомлюють схильність НАТО берегти своїх військових і цивільних Тож у РФ може виникнути стимул застосувати ядерну зброю.
08 березня, 19:04
Війна
Московські стратеги ніколи не відмоляться від імперських зазіхань на землі сусідів. Люди їх турбують менше за все.
04 березня, 08:27
Життя
38% тропіків Південної Америки може не просто перебудуватись на інший тип екосистеми, а цілковито деградувати. Із цим треба щось робити.
26 лютого, 06:09
Світ
Ресурсна федерація московії цілком здатна «блискавично» захопити Естонію, Латвію та Литву. Питання лише у тому, коли це станеться.
11 лютого, 16:31
Війна
Кремлівський агресор не вгомониться, доки не підкорить усю Україну. Але наразі для цього окупантам усе ще бракує сил і засобів.
04 лютого, 14:53