Колаборант із Куп'янська став «200-м» у степу на околицях Бахмута

ВІЙНА
10.12.2022, 18:01
Колаборант із Куп'янська став «200-м» у степу на околицях Бахмута
Фото: YouTube

18-річний українофоб із Харківщини Ілля Гаманін разом із "вагнерівцями" поповнив лави відвідувачів концерту Іосіфа Кобзона у пеклі.

Такі відомості з посиланням на власні фронтові джерела оприлюднило вітчизняне видання "Focus", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що юний колаборант і сепаратист, який цьогоріч влітку засвітився на відео зі знищенням українського герба на фасаді будинку культури селі Петропавлівка, загинув на передовій.

Показово, що Гаманін утік із рідного Куп'янська напередодні визволення Силами оборони України: спершу – до Білгорода, а затим – до Луганська, де й вирішив стати "гарматним м'ясом" у лавах орди путінського кухаря Євгєнія Прігожина.

Безславну смерть колаборант зустрів 24 листопада під час чергової невдалої спроби російського окупаційно-терористичного контингенту захопити Бахмут; причина загибелі – влучання осколка у серце під час надання екстреної медичної допомоги пораненому товаришу по службі.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями Служба безпеки України у Києві затримала чиновницю з Куп'янська, яка працювала на загарбників.

Читайте також:
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41
Політика
Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...
31 березня, 20:57
Світ
Юдеї та мусульмани мають у своїх релігіях дивну звичку вбивати червоне теля. Все для того, щоби умилостивити Господа, але не тільки...
26 березня, 12:27
Світ
Друга спроба запуску корабля «Союз Мс-25» з російсько-білорусько-американським екіпажем відбудеться не раніше суботи.
21 березня, 18:20
Війна
У російському Петербурзі загорівся криголам «Єрмак»
29 лютого, 16:02