Легендарному «Азову» 9 років із дня заснування

ВІЙНА
05 травня, 19:25
Легендарному «Азову» 9 років із дня заснування

Збройне формування, яке постало з українських добровольців 5.V.2014, пройшло тривалий шлях гарту у горнилі війни проти росіян.

На початках "Азов" був батальйоном у складі Патрульної служби міліції особливого призначення при Міністерстві внутрішніх справ України.

Тепер це – один із найпотужніших підрозділів Національної гвардії, чиї бійці воюють на Східному фронті, відбиваючи щодня ворожі "м'ясні штурми".

Легендарний полк, розширеного до бригади, покрив себе бойовою славою і має багатий досвід, які допоможуть звільнити наші землі від агресора з РФ.

«Рік тому вороги ховали "Азов". Упевнені в тому, що підрозділ, від однієї назви якого у них роками виступав холодний піт, ось-ось зникне назавжди під руїнами "Азовсталі". Проте вони раділи завчасно. "Азов" не тільки не зник, але став ще сильнішим, досвідченішим та загартованішим. Ми зростаємо, набираємо нових бійців, відточуємо навички й не збираємось зупинятися.

Командування бригади вітає з цим визначним днем весь особовий склад, а також усіх колишніх бійців "Азову", які сьогодні служать в інших підрозділах українського війська, і знищують противника на найгарячіших напрямках фронту. Це свято й кожного з них. Для сміливих, справжніх та вірних, котрі обирають честь та мужність, завжди приходить новий світанок.

Світанок свободи, окроплений кров'ю воїнів, які віддали свої життя за те, щоб інші могли побачити ці перші промені сонця над вільною Україною. Так буде. Ми повернемо наших братів та сестер з полону. І святкуватимемо разом», – звернувся до бойових побратимів командир "Азову" підполковник Денис Прокопенко.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що станом на сьогодні немає жодного документа, який би забороняв Денису Прокоменку, Сергію Волинському і Денису Шлезі повернутися на фронт.

Читайте також:
Світ
Парламентарі балтійської республіки повернули обов'язкову військову службу для повнолітнього чоловічого населення віком 18-27 років.
05 квітня, 19:44
Війна
Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.
06 березня, 20:43
Війна
"Велику" (за розмірами) росію, на жаль, ніяк перемогти виключно військовим шляхом, але її слід розхитати (зсередини), прискоривши розпад.
14 лютого, 21:10
Війна
Доки стогін за ліквідованими у Макіївці мобілізованими вбивцями шириться росією, українські захисники готуються до вторгнення у ворожі тили.
03 січня, 22:02
Війна
Славетна вітчизняна колісна самохідна гаубиця як ніколи раніше у строю, допомагає нашим захисникам визволяти від росіян Донбас.
26.12.2022, 22:00
Економіка
Армійці й підприємці давно дійшли висновку, що Україні потрібен ринок оборонних технологій, а не монополіст у вигляді "Укроборонпрому".
13.12.2022, 07:37