Легендарному «Азову» 9 років із дня заснування

ВІЙНА
05.05.2023, 19:25
Легендарному «Азову» 9 років із дня заснування

Збройне формування, яке постало з українських добровольців 5.V.2014, пройшло тривалий шлях гарту у горнилі війни проти росіян.

На початках "Азов" був батальйоном у складі Патрульної служби міліції особливого призначення при Міністерстві внутрішніх справ України.

Тепер це – один із найпотужніших підрозділів Національної гвардії, чиї бійці воюють на Східному фронті, відбиваючи щодня ворожі "м'ясні штурми".

Легендарний полк, розширеного до бригади, покрив себе бойовою славою і має багатий досвід, які допоможуть звільнити наші землі від агресора з РФ.

«Рік тому вороги ховали "Азов". Упевнені в тому, що підрозділ, від однієї назви якого у них роками виступав холодний піт, ось-ось зникне назавжди під руїнами "Азовсталі". Проте вони раділи завчасно. "Азов" не тільки не зник, але став ще сильнішим, досвідченішим та загартованішим. Ми зростаємо, набираємо нових бійців, відточуємо навички й не збираємось зупинятися.

Командування бригади вітає з цим визначним днем весь особовий склад, а також усіх колишніх бійців "Азову", які сьогодні служать в інших підрозділах українського війська, і знищують противника на найгарячіших напрямках фронту. Це свято й кожного з них. Для сміливих, справжніх та вірних, котрі обирають честь та мужність, завжди приходить новий світанок.

Світанок свободи, окроплений кров'ю воїнів, які віддали свої життя за те, щоб інші могли побачити ці перші промені сонця над вільною Україною. Так буде. Ми повернемо наших братів та сестер з полону. І святкуватимемо разом», – звернувся до бойових побратимів командир "Азову" підполковник Денис Прокопенко.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що станом на сьогодні немає жодного документа, який би забороняв Денису Прокоменку, Сергію Волинському і Денису Шлезі повернутися на фронт.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Наша кількість мусить переростати в якість. Тобто, більше нас — менше кривавого багна і жертв, бо так працює справжня війна.
09 січня, 08:09
Війна
Добровольці та мотивовані фронтовики закінчуються. Стримувати навалу російських окупантів стає дедалі важко, майже неможливо.
07 січня, 12:06
Війна
Крім війни на землі, у повітрі й воді, йде світоглядна битва в інформаційному, духовно-ідеологічному просторі. Гуртуймося, це все на довго.
25.12.2023, 12:34
Війна
Будьмо відверті: ми всі хочемо найшвидше закінчення війни. Проте ворог підступний і не по лише нас доки ми його не знищимо!
19.12.2023, 20:32
Війна
Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.
20.11.2023, 11:47
Війна
Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.
14.07.2023, 17:53