МЗС Німеччини: «Захист ЛҐБТ — основа європейських цінностей»

СВІТ
23.06.2021, 11:34
Німецький міністр з європейських питань М. Рот
Німецький міністр з європейських питань М. Рот
Фото: EU Observer

Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.

Про це під час спільної наради з головами дипломатичних відомств Нідерландів, Швеції, Франції та Ірландії заявив їхній німецький колеґа Міхаель Рот, передає видання "Reuters".

За словами міністра з європейських питань МЗС Німеччини, уряд Віктора Орбана заради власних політичних дивідендів змушує угорських парламентарів порушувати норми демократії та права людини.

«Ми глибоко занепокоєні тим, що наші східні сусіди — Угорщина і Польща — іґнорують верховенство закону, використовують свободу судочинства у своїх корисливих політичних інтересах, задля утисків й обмеження прав опозиційно налаштованих науковців, засобів масової інформації, не кажучи вже про жінок, міґрантів та меншин. Хочу нагадати Будапешту і Варшаві, що Європейський союз у першу чергу є не єдиним ринком або валютним союзом, але спільнотою цінностей, які нас усіх пов'язують. Захист ЛҐБТ — одна з них», — зазначив Міхаель Рот.

На думку німецького міністра, у ХХІ столітті не повинно бути абсолютно жодних сумнівів у тому, що до меншин, у тому числі сексуальних, слід ставитися з повагою, але чим вона має бути викликана, урядовець не уточнив.

Адже на сьогодні всім відомо, що власне адепти так званої "ґендерної ідеолоґії" у цивілізованих країнах світу з дозволу державних органів системно займаються промивкою мізків малечі та публічно цькують інакодумців, утискаючи права захисників традиційних цінностей.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями збоченці з ЛҐБТ зберуться на наркотичний рейв біля Офісу Володимира Зеленського в Києві.

Читайте також:
Політика
Адепти радикальної лівої ідеології фройдо-марксизму будуть контролювати цензуру в Україні, особливо спостерігатимуть за медіаресурсами.
22 квітня, 19:56
Політика
Для адептів цієї химерної ідеологічної системи ліквідація традиційних відносин, норм моралі та сім'ї – "найкраще", що може статися...
09.12.2022, 18:45
Світ
Народні обранці Канади затвердили законопроєкт, яким чинному прем'єр-міністру надаються надзвичайні недемократичні повноваження.
23.02.2022, 09:26
Мистецтво
20 млн грн із бюджету Державне агенство з питань кіно утилізувало на стрічку про життя українських ґеїв під назвою "Мій молодий принц".
16.12.2021, 10:27
Світ
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13.11.2021, 16:03
Політика
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28.09.2021, 08:01