МЗС Німеччини: «Захист ЛҐБТ — основа європейських цінностей»

СВІТ
23 червня, 11:34
Німецький міністр з європейських питань М. Рот
Німецький міністр з європейських питань М. Рот
Фото: EU Observer

Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.

Про це під час спільної наради з головами дипломатичних відомств Нідерландів, Швеції, Франції та Ірландії заявив їхній німецький колеґа Міхаель Рот, передає видання "Reuters".

За словами міністра з європейських питань МЗС Німеччини, уряд Віктора Орбана заради власних політичних дивідендів змушує угорських парламентарів порушувати норми демократії та права людини.

«Ми глибоко занепокоєні тим, що наші східні сусіди — Угорщина і Польща — іґнорують верховенство закону, використовують свободу судочинства у своїх корисливих політичних інтересах, задля утисків й обмеження прав опозиційно налаштованих науковців, засобів масової інформації, не кажучи вже про жінок, міґрантів та меншин. Хочу нагадати Будапешту і Варшаві, що Європейський союз у першу чергу є не єдиним ринком або валютним союзом, але спільнотою цінностей, які нас усіх пов'язують. Захист ЛҐБТ — одна з них», — зазначив Міхаель Рот.

На думку німецького міністра, у ХХІ столітті не повинно бути абсолютно жодних сумнівів у тому, що до меншин, у тому числі сексуальних, слід ставитися з повагою, але чим вона має бути викликана, урядовець не уточнив.

Адже на сьогодні всім відомо, що власне адепти так званої "ґендерної ідеолоґії" у цивілізованих країнах світу з дозволу державних органів системно займаються промивкою мізків малечі та публічно цькують інакодумців, утискаючи права захисників традиційних цінностей.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями збоченці з ЛҐБТ зберуться на наркотичний рейв біля Офісу Володимира Зеленського в Києві.

Читайте також:
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28 вересня, 08:01
На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.
06 червня, 12:17
Невдоволені насадженням ґендерної ідеології громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.
29 квітня, 10:27
Відомий своєю прихильністю до лівих сил Джозеф Байден на державному рівні відзначив Міжнародний день видимості трансґендерних людей.
05 квітня, 08:59
Політтехнологам Зеленського, який чекає на дзвінок Байдена, доведеться шукати йому "свого масажиста Максима".
16 березня, 15:46
Американцям заборонять критикувати збоченців і збочення.
22 лютого, 19:06