На Полтавщині громада виділила 31 млн грн на підтримку ЗСУ

ПОЛТАВА
15 лютого, 19:20
На Полтавщині громада виділила 31 млн грн на підтримку ЗСУ

«Зелені» ямщики продовжують пасти задніх, поки інші міста і села області допомагають нашим захисникам. Ганьба і сором полтавській владі!

Днями депутати Мачухівської сільської ради надали максимально можливу фінансову допомогу фронтовому загону «Одін» і 13 військовим частинам. Загальна сума коштів склала 31 мільйон 762 тисяч 450 гривень, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон».

Як стверджують в органі місцевого самоврядування, гроші перш за все спрямовано тим підрозділам Сил оборони України, де воюють уродженці та жителі Мачух, що природно. Станом на сьогодні всі можливі запити військовиків задоволені, влада громади збалансовує бюджет.

Додатково небайдужі жителі громади оголосили збір теплих речей (матраців і ковдр) для бійців полтавської 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони. Чому цим питанням не займається безпосереднє начальство бойового підрозділу, лишається загадкою.

Також зауважимо, що станом на тепер полтавські «зелені» ямщики рішуче саботують фінансування нагальних українських захисників. Вочевидь, в обласному центрі чекають на «асвабадітелєй» із триколором.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як жителі Глобиного вимагають від міськради вкладатися у підтримку ЗСУ. Адже яйценосні столичні чиновники свідомо зволікають із закриттям потреб фронтовиків, тягар допомоги армії досі лежить на волонтерах.

Читайте також:
Полтава
Позаторік лише завдяки героїзму згуртованої команди патріотів вдалося уникнути окупації Полтавщини. Гадяч ледь не опинився у руках ворога.
18 березня, 08:23
Війна
У прифронтових населених пунктах, які перебувають під постійними російськими обстрілами, досі залишаються тисячі цивільних громадян.
01 березня, 14:54
Полтава
Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського, а також Майдані Незалежності Герої продовжують жити у пам'яті.
27 лютого, 08:23
Кримінал
Посеред Сулинського заказника у Кременчуцькому районі виявлено порушення правил природокористування. Державі завдано значних збитків.
26 лютого, 08:27
Полтава
Торік попри повномасштабну війну на зміцнення берегової лінії у Мозоліївці витрачено 200 тисяч гривень. У 2022 році роботи не проводилися.
23 лютого, 07:09
Війна
Від Куп'янська до Лимана, від Костянтинівки до Вугледара і далі на Запоріжжя вже мають муруватися друга і третя лінії оборони. Часу мало!
19 лютого, 19:20